Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy nem volt prosti?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki rendszeresen szokott prostikhoz járni. 18 és 23 év között fiatal modell alakú lányokat kedveli. Arcra neki elég, ha átlagos vagy szép arcú, de sok közöttük, aki gyönyörű szép, bombázó arcra is. Mindig meséli, hogy csomó lány mennyire jó humorú és intelligens is. Meg, hogy 95%-ból ki sem nézné, hogy ezt csinálja.


Azóta félek ismerkedni, mert nem tudhatom, hogy akivel össze jövök nem-e csinálta ezt.


2014. ápr. 14. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért mert, hogy a Te volt barátodnak ilyen beütései vannak.. :) nem mindenki ilyen :) 17/F ( Szűz )
2014. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 CptTomato ***** válasza:

És vizet se iszol mert kitudja hol meg mikor volt az víz egy wc-ben?

És olyannal se jössz össze aki már lefeküdt mással? Mert ez ugyanaz...csak ezek a lányok kérnek érte pénzt.... sőt az igényesebbjei még jobban is védekeznek mint egy részeg csaj buli után

2014. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem mindenki ilyen, de rengeteg egyetemista csaj szerzi így a pénzét, nyugodtan rá lehet keresni ezzel foglalkozó cikkekre is. Ezen már én is elképedtem nem egyszer, és tényleg az a legrosszabb az egészben, hogy nem is fogsz tudni róla, ha csak valami véletlen folytán ki nem derül.
2014. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
CptTomato: itt most nem az igényesség meg a szexuális előélet a lényeg, hanem a felfogás.
2014. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 CptTomato ***** válasza:

Hát értem én...

de mért baj az ha prosti volt? Miben különbözik attól mint ha egy szórakozóhelyre lemegy valaki meghivatja magát egész este, aztán lefekszik az adott ffi-val aztán soha nem találkoznak?!

2014. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Röviden és tömören abban különbözik, hogy még azt a maradék minimális méltóságát is elveszíti valaki, ha pénzért árulja a testét, és nem szimplán könnyűvérű. Persze mindkét forma gusztustalan, nem erről van szó.

De visszakérdezek: te örülnél, ha a barátnődről, vagy a leendő feleségedről kiderülne, hogy prosti volt? Vagy hogy több f..szt fogott, mint kilincset?

2014. ápr. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 CptTomato ***** válasza:

Őszintén szólva nem érdekelne...

Ha mellettem nem csinálja....akor mért zavarjon hogy régebben mit csinált?! Téged zavar hogy a szüleid amíg gyerekek voltak nem fürödtek minden nap? Mégis velük éltél vagy élsz :D... és nem büdösek ettől még..

2014. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ez egy rossz analógia, nem ugyanaz a kettő. Aki képes ilyet tenni, annak a felfogása is olyan, és ez más téren, más témában is ki fog ütközni. És itt nem egy kis hibáról van szó, erkölcsi fegyelem nélkül semmi keresnivalója nincs mellettem egy lánynak, de látom te ezt másképp gondolod, úgyhogy szerintem nem fogjuk megérteni egymást, mert ezt igazából magyarázni sem kéne.
2014. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 CptTomato ***** válasza:

Ebben látod egyet értünk :)

igazából kinek mit enged meg logikája erkölcsi érzéke lelke...

Mellesleg meg értem a te álláspontodat is.. csak számomra a szeretet/szerelem nem így működik...

2014. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha prosti, vagy éppen prosti volt, akkor azt:


-viszontlátod majd az egyes oldalakon, nem csak a beszámolós, hirdetéses oldalakon, de egyebek is vannak, ahol lehet keresni.

-ha nem rég fejezte be, akkor van, hogy még a törölt hirdetések is elérhetőek, akár arcképpel is.

-lesznek jelei (vannak jelei)- attól függ, hogy milyen, de szurkálhatja magát, elkapott valamit, tág (persze mondhatod, hogy nem vagy, hogy intim torna, de majd meglátod)

-ha sokan, még vén öregemberek is felismerik az utcán. vagy pont az van, hogy nem jár el, zárkózott. sok pénze lesz, de nem tudod miből.

-szüleivel nem olyan szoros a kapcsolata.


Ebből nyilván egy-egy nem jelenti azt, hogy prosti, de ha mind fennáll, akkor az elég nagy kérdőjel.

2014. ápr. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!