Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Világ életemben arra vágytam, hogy legyen egy távol-keleti barátnőm. Most úgy alakult, hogy egy utamon összeismerkedtem egy nagyon rendes, csinos, nekem nagyon tetsző lánnyal, aki pont olyan, mint ami az álmom. A távolság 10.000 km., szabadideje nem igen van, rengeteget dolgozik, és hát a nyelvi problémák is nehezítik a dolgot. A kinti találkozásunk óta levelezgettünk, és most úgy néz ki, hogy jön Európába és mindenképpen jönne hozzám is.

Nagyon boldog lehetnék vele, de nem tudom, hogy van-e jövője a kapcsolatunknak. Én kimenni dolgozni nem tudok, ő ide jönni úgyszintén. Szóval elég plátói a dolog.

Itthon van barátnőm, de ez nem az igazi. Elvagyunk, rendes, de kissé kövér és nekem ez nem igazán jön be, szóval szeretem, de ez nem az az igazi lángoló szerelem. Mindketten túl vagyunk a váláson, vannak gyerekeink, de én még szeretnék, és vele már ez nem fog menni. Viszont nagyon jól megértjük egymást, sokban hasonlítunk, és elfogadja azt a hobbim, amit a magyar nők 99%-a nem fogadna el, így másik magyar barátnőt sem nagyon találnék helyette. Ráadásul velem lakik az én lakásomban, tehát az sem lehet megoldás, hogy arra az időre ne találkozzunk, mert nem rakhatom ki egy hétre. Nem vagyok már fiatal, tehát sok minden már nem úgy van mint régen.

Nem tudom, hogy mit tegyek. Ti mit tennétek a helyemben?


2014. ápr. 16. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a hobbid? Ez nagyon erdekelne.

Mellesleg sztem felejtos a csaj. Ha nem akarsz a mostani bnoddel lenni,akk keress mast itthon. Biztos van olyan no aki neked megfelelne :)

2014. ápr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy boldog a barátnőddel,nem is tetszik neked. Sajnálatból vagy vele?


Inkább gyűjtsd a pénzt és menj ki ázsiába.

2014. ápr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
Nem vagy igazán tisztességes a barátnőddel szemben, ezt ugye tudod? Nem szereted, megcsalod (akárcsak gondolatban is), de vele vagy mert nem lenne más. Hát ez nem kicsit önző hozzáállás sztem.
2014. ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nem dobnám el a biztos a bizonytalanért. De ha kidobod a barátnőd és vele sem jön össze akkor az úgy nem lenne fényes...Elég messze lakik ez egy reménytelennek tűnő kapcsolat, de ha neked úgy tűnik jobb lesz hát vágj bele.
2014. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!