Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már magatokat ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már magatokat ilyen nyomorultul megcsalás miatt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem.. Vannak még fiùk, akiket nem az ösztön hajt?

Barátnőmmel megosztotta azt az érdemleges információt, hogy megcsalt. Csak azt hiszi a barátnőm falaz neki, de nekem mindent elmond. Elmondta, ha fontos lennék neki nem tette vona meg, és nem érzi a szikrát, a tűzet, meg hogy nem komoly a kapcsolatunk. Megpróbálok szemet hunyni magamban efelett és tenni még egy próbát vele.

Hogy tehetnék valamit egy ilyen nőcsábásszal, hogy legyen tűz?


2014. ápr. 17. 00:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem, neki a barátnőm a bizalmasa az ilyen ügyekben, és váltig meg van győződve, hogy én semmit se tudok a dolgairól. 2. nem vagyok szerelmes belé, de az a baj, mindig az ilyeneket fogom ki. Tudom, hogy külső szemmel furcsa, hogy még meg akarom próbálni, de adok neki 2 hetet még kb.

2014. ápr. 17. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!