Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem lenne fura ez? Nekem rosszul esik. Jó ötlet, hogy még azért sem megyek el?

Figyelt kérdés

Barátommal nem valami gyakran tudunk találkozni. Igaz,egy suliba járunk,de hát az a pár perc nem az igazi...

Már múlt szerda óta szünet van a suliban, de azóta is csak egyszer találkoztunk, beültünk valahova.De gondolom az is csak azért volt,mert épp volt dolga arra,és gondolta elhív,ha már ottvan.

Senki sincs otthon náluk egy darabig, és én simán utaznék 50km-t,hogy legalább egy napot töltsek ott vele,úgyis ritkán vagyunk együtt,de nem hív meg...így hogy mennék..

Mikor találkoztunk,hétfőn,felhoztam ezt neki, hogy mikor lehetnénk még együtt, mert nagyon jó lenne. Erre annyit mondott,hogy ja jó lenne. S,hogy jön majd locsolni. Ez is csak max fél óra szokott lenni.

Akkor kedden utaltam arra,hogy beszereztem óvszert,van nálam,és viccesen próbáltam rávezetni,hogy 'valahogy hasznát lehetne venni.' De ez sem különösebben érdekelte,eszébe sem jutott azt mondani,hogy elmehetnék hozzá.

Mindig azt hozza fel,hogy készül a vizsgáira,amelyek majd júniusban lesznek,s hogy milyen szar már,mennyit tanul most is. Bezzeg minden délután haverozik, vagy eljárnak valahova.

Az ő környékén lesz majd buli húsvétkor,oda elszokott menni, s mondta,hogy én is elmehetnék. De elkezdtem gondolkodni ezen,hogy ő alig jön hozzám, úgy kettesben nem akar velem találkozni,még akkor sem ha én ajánlom fel,de ha van egy ilyen szórakozóhely,oda már velem menne. Olyan mintha csak 'látszólag' lennénk együtt. Nem értem ezt...

Ezért arra gondoltam,hogy ha egész végig nem törődött ezzel,akkor most én sem fogok ugrani,és megmondom neki,hogy épp ezért most én sem fogok menni.

Ti mit gondoltok?17L


2014. ápr. 17. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyedben én ki is dobnám, ha ennyire nem tisztel téged.
2014. ápr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkó lenni, de a barátod nem szeret. Beszéld meg vele az egészet szerintem, h komolyan gondolja-e, ha a haverjaival képes találkozni, veled meg nem. Én a buliba se mennék.
2014. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ismerős:) szerintem hagyd ott. találsz olyat, aki jobban tisztel. Ebben a kapcsolatban te szeretsz jobban, s te fogsz szenvedni ha folytatod, nem ő.
2014. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már rég kidobtam volna a helyedben....
2014. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!