Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyembe? 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? 4 évig éltem a párommal. Semmi problémánk vagy vitánk nem volt. Az utolsó 1 évben úgy távolodtunk el egymástól, hogy én észre sem vettem.

Figyelt kérdés
Őszintén elmondta,hogy börtönbe ült és tudtam,hogy újra eljárás van ellene mint többszörös visszaeső.De mégis jó lelkű embernek ismertem meg.Eltávolodtunk,amiben én is hibás voltam,mert már mindenbe belekötöttem.Szeptemberben elköltözött,megbeszéltük majd tisztalappal kezdjük.Szeret de így már nem működhet a kapcsolatunk.Ebbe igaza is volt.Hónapokig etetett,hogy hamarosan itthon lesz újra.Hát így is lett.1 hétre haza jött,talán azért mert kifizettem egy 90ezres bűntetését,mivel egy család voltunk.De kiderült lecserélt minket egy másik családra,mert juniusba össze jött egy nővel.1 hete derült ki azóta nem jött haza,elméletileg a nőnél van.A cuccai még itt vannak.A kocsimat hagytam használja,de a telefonja ki van kapcsolva.Köröztessem a kocsimat a rendőrséggel,de akkor biztos bajba kerül.Nem akarom én börtönbe juttatni.Nem akarom hogy bajba sodorjon,mert már nem bízom meg benne.
2014. ápr. 17. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem akarsz neki bajt, akkor rájössz, hogy a kocsidnak lőttek.
2014. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hagyd a francba a pasit, nehogy még egyszer visszafogadd...
2014. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de... elég sz@r ember ismerő lehetsz...

Amúgy visszaszereznék tőle, mindent, ami az enyém, és ennyi volt.

2014. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
annyira hihetetlen,hogy ezt tette.Baromi nehéz feldobni olyas valakit akivel 4 évig boldog voltál.
2014. ápr. 17. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ok, akkor nehéz... emlékezz a szép időkre, és nézd végig, ahogy kisemmiz... valóban megéri :D
2014. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eladnám a cuccait, ha fedezik a kocsid árát.
2014. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szolj neki valamilyen modon szepen, hogy az autodat hozza vissza, epsegben. De lehet ennek az lesz a baja, hogy osszetorve kapod vissza vagy valami hasonlo.

Ha ennyire atvert, akkor nem erdemli meg, hogy te sajnald es ekkora anyagi karod legyen miatta. Mar az a 90ezer is kemeny, annak fenyeben, hogy kozben o mas novel volt.

Azon is gondolkozz el, hogy az auto a te neveden van, ha barmi hulyeseget csinalna akkor az rajtad csattanhat. Szoval mar csak ezert is jo lenne mindent visszaszerezni tole es vegleg megszabadulni tole. Eljen akkor a masik novel s hasznalja az uj noje autojat.

2014. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!