Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti lennétek egy olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lennétek egy olyan emberrel kapcsolatban akit nem szerettek, csak azért hogy legyen valakitek végre?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 17:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nem.


19/L

2014. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy most itt most arról beszélünk, hogy nem vagy belé szerelmes vagy arról, hogy egyenesen taszít a személyisége?

Első esetben még benne lennék, abból még bármi lehetne később, barátság, lelki társ, hasonlók.

2014. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert nem az a tipus vagyok, aki könnyen lesz szerelmes. Vagyis szerintem már nem leszek az.
2014. ápr. 17. 17:55
 14/24 Költőnő? ***** válasza:
Nem. Nem szórakozunk más érzéseivel
2014. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy nem taszit, de nem is vagy belé szerelmes.
2014. ápr. 17. 17:59
 16/24 anonim ***** válasza:
Több kapcsolatom volt, ahol nem voltam szerelmes a páromba, de ettől még jó volt vele.
2014. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen, hogy emiatt jöttem össze egy fiúval. Aztán szép lassan szerelmes lettem belé én is :)
2014. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Költőnő? ***** válasza:
Jó hát nem kell egyből szerelmesnek lenni mint a vadalma, de azért egy idő után jó az. Nagyon is. Ha nem... Hát akkor nem Ő az. Sztem
2014. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Sajnos megtettem, egy ideig boldog voltam vele, de nem sokkal később benőtt a fejem lágya .
2014. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

De épp ez az, hogy szerelemről inkább csak akkor beszélhetünk, ha már kapcsolatban vannak és szeretik egymást.

Az nem úgy megy, hogy azért jövünk össze mert már halál szerelmesek vagyunk egymásba hanem a vonzalom átalakul, továbbfejlődik.

Így, ha valakit nagyon kedvelek, élvezem a társaságát és jól érzem magam vele akkor evidens, hogy megpróbálnék összejönni vele holott szerelemről itt még szó nincs.

2014. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!