Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti lennétek egy olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lennétek egy olyan emberrel kapcsolatban akit nem szerettek, csak azért hogy legyen valakitek végre?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 17:46
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Komoly kérdést tettem fel szerintem, de igazatok lehet..Ha belém szeretne valaki, és tényleg annyira, h bármit megtenne értem, lehet, h elfogadnám a páromnak, persze akkor ha legalább nem taszitana valamilyen téren, ..
2014. ápr. 17. 18:18
 22/24 A kérdező kommentje:
Igen Warrior, valahogy úgy van ahogy mondod.
2014. ápr. 17. 18:21
 23/24 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Amikor egymás után 2 kapcsolatkezdeményem sem bírta ki a 2 hónapot se... Annyira magányosnak éreztem magam, szarul voltam, és annyira akartam valakit, hogy belementem egy 3. sráccal. Hiába nem jött be a pasi egyáltalán, és hiába nem éreztem iránta semmit. Ő győzködött, hogy próbáljuk meg, majd beleszeretek... 3 hétre rá én szakítottam. Többek között azért mert nem tudtam megszeretni őt, és azért is mert rájöttem hogy meg akart csalni. Csak még ideje nem volt rá, mert azonnal dobtam amikor kiderült.


Tanultam a hibámból. Leráztam ezt a görcsös pasit akarok érzést magamról. Nem jöttem össze utána akárkivel, pedig volt rá lehetőségem. Inkább vártam. 2 hónappal később ismertem meg a férjemet.

2014. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Szeretem magam annyira, hogy ne keveredjek ilyen helyzetbe. Illetve a másik felet sem akarom hitegetni, vagy becsapni.
2014. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!