Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaim, mit tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, mit tennétek? Nők is válaszolhatnának, hátha megértem a "logikát"?

Figyelt kérdés

A férfi nős volt (+ 2 gyerek), mikor összejöttek. Viszonyuk volt, a férfi a lánnyal csalta a feleségét. A csaj teherbe esett, a gyereket elvetette (a férfival egyetértésben), de nem szakítottak jó ideig.... (ráadásul egy helyen dolgoztak...) .Később összejöttem a csajjal, viszont mindig ott volt a felszín alatt ez a dolog, sőt, a férfi még találkozni is akart velem, hogy elmondja, mekkora egy kva a csaj (- remélve, hogy mi szakítunk). A csaj egyébként mesélte, hogy többször is lekvázta őt régebben....

Nem pont emiatt (de talán közvetve igen) szakítottam vele, eltelt 2 év, megint elkezdünk találkozgatni. Elmeséli, hogy annak idején ők ketten később megint összejöttek, majd a férfi elvált a feleségétől, stb. stb. de már nincsenek együtt jóideje.


A találkozóink (hetente - két hetente) alatt folyamatosan kapja az sms-eket a férfitől, amire válaszol is. Nem mondhatok neki semmit, hogy mit (ne) csináljon, de azért mégis... zavar. Szerintetek mit csináljak? Esetleg vélemény? 29 éves csajról van szó.


2014. ápr. 17. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg, de én most még azt a logikát se értem, ami alapján megírtad a kérdést.


Akkor most ez a te csajod, aki nyiltan félremegy egy házas pasival vagy WTF?

2014. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a 2. sorig jutottam, de a javaslatom a mónika show. újra kellene éleszteni! :D
2014. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lányok szeretik, ha egy férfiban van annyi tartás, hogy vannak elvárásai pl. mond azt, hogy ha tartja a kapcsolatot más férfiakkal, akkor menjen amerre akar, mert neked ugy nem kell. Ne adj neki engedményeket, velem is ezt csinálta a mostani barátom és probálok megfelelni neki és rajta kivül senkivel nem kavarok, mert féltem ezt a kapcsolatomat. Ha elkezdett volna pitizni, meg elnézően rámhagy mindent, akkor még jópár fiúval hetyegek, csak ugy mert megtehetem. De ha nem számitasz neki akkor tovább folytatja, de akkor meg tényleg mi értelme van asszisztálnod a szerelmi életéhez, akkor meg hagyd ott a fenébe, kicsit még érezze is, hogy labilis lotyonak tartod.
2014. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én többet nem találkoznék vele,mert hogy minek?

Nézni ,hogy sms-eket ír?

Én nő vagyok,de ennek így semmi értelme,sosem lesznek túl egymáson,én pedig nem szeretek szamár lenni ló helyett.

2014. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én se nagyon értem olyan mintha mindig más személyben írnál vagy nem tudom... L
2014. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"én" én vagyok, a kérdés kiírója.

a "férfi" az a pasi, aki a 29 éves lánnyal csalta a feleségét.

2014. ápr. 17. 21:27
 7/9 A kérdező kommentje:

Esetleg még valaki ötlet? köszönöm.

Sajnos úgy néz ki, hogy minél többet találkozunk egymással, annál jobban érzem magam vele (leszámítva a fentieket).

2014. ápr. 17. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nőként mondom, hogy a helyedben nem pazarolnék rá energiát.

Azért adj egy esélyt magadnak és próbáld meg vele tisztázni az egészet, hogy mit is akar igazából, de ha nem juttok dűlőre, akkor hagyd őt, mert nincs értelme. Eleve nem értem, hogy miért tartja még azzal a férfival a kapcsolatot, aki lek.rvázta...

2014. ápr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mit mondjak neki?
2014. ápr. 18. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!