Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt már végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt már végleg elcsesztem, vagy van még remény? 23/L

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 2 hónapja járok egy sráccal és ő nincs túl jó helyzetben. A szülei meghaltak, pénze is alig van, ráadásul most a munkáját is elvesztette. Ennek ellenére kezdetben nagyon szépen udvarolt nekem, a nehéz helyzete ellenére meghívott, ha mentünk valahova. Aztán amikor közelebb kerültünk egymáshoz és megtudtam, hogy mennyire rosszul áll anyagilag, akkor azt gondoltam, hogy nem lenne fair, ha vele fizettetném a fogyasztásomat. Aztán amikor jött hozzám, általában főztem is neki, sőt egy ilyen "gondoskodó" szerepet vettem fel, mert sajnáltam, mivel nincsenek szülei és még csak 22 éves. Még együtt vagyunk, de mivel én túlságosan jóságos vagyok vele, érzem, hogy ő már nem lát bennem semmi kihívást. Sőt nem rég azt mondta, hogy már nem szerelmes belém. És mivel egyébként tudom, hogy kedvesnek, okosnak és vonzónak tart, nyilván azért múltak el az érzései, mert én túlzottan körülrajongtam és semmi kihívást nem jelentettem, pedig az kell a férfiaknak. Szerintetek ha most visszavonulok, kevesebbet törődök vele, vagy kevesebbet keresem, akkor visszatérhet még az érdeklődése, vagy erre már nincs esély? Szerintem működhetne ez a kapcsolat, de persze csak akkor, ha neki is vannak érzései irántam.

2014. ápr. 17. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kihívás kell a férfinak óriási egy hülyeség... Ha szerettem valakit akkor is szerettem ha törődött velem sőt... 24/F
2014. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sulek Péter ***** válasza:
nekem az a véleményem ha nagyon szereted is :) egy picit most hagyd békén ne pátyolgasd picit távolodjatok el. aztán meglátod sztem közeledni fog újra :) egyébként örülök hogy vannak még ilyen nők a földön :)
2014. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Közölte veled, hogy nem szeret már. Mit akarsz még? Minek vagy még vele együtt? Szeretsz boldogtalan lenni?
2014. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
írtam privit
2014. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Kedves kérdező! Szerintem először tisztázni kéne az érzéseidet önmagaddal. Biztos, hogy igazán szereted őt? Vagy csak sajnálatot érzel iránta? Sokan keverik ezeket össze. Vannak olyan emberek akikben akkora a szeretet és az elismerés hiánya, hogy mindent megtesznek egy férfiért/nőért (a te esetedben férfiért), csak mert tudat alatt annyira arra várnak, hogy megbecsüljék őket. Lehet, hogy a párod is ezt látja benned, és úgy érzi nem őt szereted igazán, csak általánosan szeretet hiányod van.

Szerintem ne tűrd el, hogy hozzád vágja, hogy nem lát elég kívánatosnak. Egy nőt meg kell becsülni, és ha ő már nem szeret igazán, szerintem lépj ki ebből a kapcsolatból. Üljetek le és beszéljétek meg, hogy melyikőtök mit érez. Ha bármelyikőtök is úgy érzi már nem szerelmes, békében váljatok el egymástól. Viszont, ha mindketten őszinte érzelmeket tápláltok egymás iránt, küzdjetek egymásért, és nem hagyjatok egy szerelmet tönkremenni. Az, hogy hozzád vágta, hogy nem szeret, még nem biztos, hogy úgyis van. A férfiaknak néha nehéz kimutatniuk az érzéseiket. Ne rágódj azon, hogy mennyit is kell vele törődni, csak ülj le vele, és kérdezz rá, hogy mi zavarja őt. Remélem sikerül megbeszélnetek mindent.

Sok sikert!

2014. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát ő konkrétan megmondta, hogy szerinte én túl jó vagyok hozzá. Meg azt is, hogy ő szereti a drámát és szerinte szükség van "játszmákra" egy friss kapcsolatban. Én ezt úgy értelmezem, hogy olyan lányokra érdeklik, akik játszadoznak vele, kéretik magukat és sz*vatják... Na én nem vagyok ilyen. Én ha szeretek valakit, akkor jó vagyok hozzá és őszinte, ha nem, akkor meg megmondom, hogy nem és nem játszadozok.
2014. ápr. 17. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha Ő nem értékel akkor majd én, szeress engem. Cserébe én is foglak. Engem is mostanság rúgtak ki és nem túl rózsás a helyzetem. Egy gyönyörű lány csak segítene. :)

23/F

2014. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ugyanígy jártam egy sráccal, a volt nője ilyen drámázós típus volt, ott megvolt az izgalom :/
2014. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ha ez kell a férfiaknak, akkor tessék...
2014. ápr. 18. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!