Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van családja de nem szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van családja de nem szereti a nőt a gyerek összeköti őket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel összeismerkedtünk.nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak csak egy nagyon nagy baj van.van neki családja tehát van egy élettársa és egy kisgyerek.nem szereti a nőt csak a gyerek miatt vannak együtt.és amugyis szegény baba csak becsúszott.a srác beszélgetett barátnőmmel és elmondta neki h nem mer kockáztatni mert pici még a gyerek.Én most akkor mit tegyek?kezdtem beleszeretni.nem várhatok még elhagyja a nőt.nem tudom mi lenne a legjobb megoldás.elfelejteni tudom de nem értem ha nem boldog miért nem kezd új életet..neki is kijár a boldogság és tudom hogy velem az lenne..tanácstalan vagyok...
2009. dec. 22. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ajj, minden kalandvágyó férfi azt állítja,hogy a párjával már nem jó a kapcsolata.. Na ezt nem kell szentírásnak venni, ugyanis az esetek 90%-ában mégis együtt maradnak. Hm...
2009. dec. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
valóban nem szereti a srác saját családja állítja ezt meg látszik is rajtuk hiszen a nő egy r*banc..csak talán a gyerek annyira nem veszi észre..
2009. dec. 22. 08:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok,mint a srác.Minket is a gyerek köt össze,és mindenféle védekezés ellenére megfogant...

Azt tudom tanácsolni,h maradj közel hozzá,de ne várj rá életed végéig.Ha tényleg csak a gyerek tartja őket egyben,akkor szét fognak menni,mert még fiatalok ahhoz,h egy szar házasságban/párkapcsolatban éljék le az életüket.Annyit még tegyél meg,h nem utalsz a válásukra közvetlenül,ne miattad váljon el,hanem azért,mert nem tud a másikkal együtt élni.Ez a hosszadalmasabb megoldás,de a hosszú életű következő kapcsolat alapja.

2009. dec. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez nagyon szép amit irtál:)megfogadom...:'(
2009. dec. 22. 08:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen helyzetben lévő férfiak vágynak a változásra, de 99% nem fog lépni. Vagy túl későn. Gyávák belevágni az ismeretlenbe, félnek a konfliktusoktól. Kár várni rá, ha annyira szeretne, nem maradna a másik nővel még a gyerek miatt sem. De jó szöveg ahhoz, hogy sokáig kitarts mellette, és ne követelőzz.
2009. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden férfi aki párkapcsolat/házasság mellett csajozik általában a következő két alap dumával jön:

- Nem szereti az élettársá/feleségét, csak a közös hitel/gyerek/lakás/ kutya miatt van vele

- ha szétteszed a lábad, akkor majd elválik a feleségétől és boldogan éltek


Belőled pedig több dolog lehet:

- szerető, aki pitizve várja, hogy a pasi dobja már az asszonyt (általában hiába)

- ha kiderül, hogy a szeretője vagy a felesége/élettársa valószínűleg kikaparja a szemeid és az összes ismerősöd messziről köpköd majd rád

- neked is meg kell bírkóznod a saját lelkiismereteddel, hogy belerondítottál egy kapcsolatba és egy gyereknek elvetted az apját


Szerinted megéri?

2009. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

14.20

Minden férfi aki párkapcsolat/házasság mellett csajozik általában a következő két alap dumával jön: - írtad - és mi van akkor ha nincs duma se innen se onnan mert mindketten házasságban élnek, és akkor a belőled: milyen pontokkal egészül ki?


- szerető, aki pitizve várja, hogy a pasi dobja már az asszonyt (általában hiába)

- ha kiderül, hogy a szeretője vagy a felesége/élettársa valószínűleg kikaparja a szemeid és az összes ismerősöd messziről köpköd majd rád

- neked is meg kell bírkóznod a saját lelkiismereteddel, hogy belerondítottál egy kapcsolatba és egy gyereknek elvetted az apját

- ?

- ?

Ezt a verziót valahogy mindig tabuként kezeli mindenki, mert itt úgy-e nem egy szingli nő vagy pasi a gonosz csábító. Hm? Az soha senkinek nem jut eszébe, hogy egy kapcsolathoz két ember kell? amennyire közhely annyira figyelmen kivül hagyja mindenki.

2009. dec. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!