Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleestem egy olyan srácba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem egy olyan srácba aki minden csajjal kavar és senkit nem vesz komolyan, hűtlen. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Persze az ilyenek jönnek be nekem is, akik "elérhetetlenek" és rosszfiúk. Voltunk egy buliban nemrég, táncoltunk és egy rövid csók is volt. De állítólag minden buliban ezt csinálja..barátnője volt, őt is megcsalta, meg nem is szerette. Pedig most nem beképzeltségből mondom, de szerintem nagyon szép és szerethető lány vagyok. És nem is az a kis csendes jókislány.. szóval nem értem hogy miért nem érdeklem. Valahogy azt szeretném elérni, hogy kicsit többet találkozzunk mondjuk bulikban vagy valahogy, és hogy megismerjen. Hátha megváltozik a véleménye és a viselkedése. De persze tudom hogy ennek az esélye kb 0, mert ha eddig mindenkivel ezt csinálta, 100% hogy én sem leszek kivétel.. :) De mégis az szeretnék lenni. Van valami ötletetek vagy teljesen veszett ügy?
2014. ápr. 18. 13:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Van, akiknek azért jönnek be az ilyen típusú fiúk, mert meg akarják változtatni, jobb embert akarnak faragni belőle. Na őket pont nem nevezném r.bancnak.

Amúgy nem tudom hány évesek vagytok, egy bizonyos kor alatt még szinte lehetetlen, hogy ő is azok közé tartozzon, akik egy lányért majd megváltoznak, de később ahogy egyre idősebbek érettebbek lesznek, sok fiúnak megjön az esze. 20 alatt mindenesetre szerintem ne próbálkozz, bár lehet, hogy lesz, aki majd megcáfol :)

2014. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Próbáld ki milyen vele a szex :) mit veszíthetsz? A szűzhártyád max!
2014. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ezaz, most ha csak jobb emberré akarom faragni az szerintem pont hogy jó dolog nem rossz..bár az ilyeneket nem nagyon lehet megváltoztatni. Egyébként még 20 évesek se vagyunk, csak 17.. hát remélem hogy egy idő után majd megjön az esze..:)

Lefeküdni meg végképp nem akarok így, nem akarok az egyik csaj lenni a sok közül aki rögtön odaadja magát aztán meg ennyi volt.

2014. ápr. 18. 14:09
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát 17 évesen még nem hinném, hogy sokat fog változni a közeljövőben. Inkább keress valakit, aki másképp gondolkozik, mert nem ilyen korban szoktak észhez térni sajnos.
2014. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
:( Rendben :(
2014. ápr. 18. 16:12
 16/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de hosszútávon valószínűleg így jársz majd jobban. Kitartás! :)
2014. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ma dobott, egy ilyen fiú. Pontosabban azt mondta, több megcsalás után: ha szeret engem, miért zavar, ha másokkal is van? És idegbeteg vagyok, és így nem kér belőlem. (a magam szemében csak kihasznált, és megtaposott

Kellett ez nekem?

Ciki nem ciki így is csúsznék másznék érte, de hol a nőiességem?...na azt már nem!

2014. ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!