Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha nem vagyok orális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem vagyok orális szex párti?

Figyelt kérdés
Természetesen élvezem, ha csinálja a barátnőm, de azért engedem neki, mert látom h örül, hogy élvezetet okozhat nekem. Meg szereti is a kukimat nagyon, az alakját, méretét meg felizgatja nagyon, szóval ezért is engedem neki. Én is kinyaltam párszor, de valahogy nem annyira az én műfajom, szóval nem is nagyon szoktam csinálni, amiből nem csinál problémát. Vezethet ez egyenlőtlenséghez, vagy ilyesmi, vagy jó így? Szerintem nem gond, nem fogom megkérni h ne csinálja, viszont kíváncsi vagyok, mások ezt hogy látják
2014. ápr. 18. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem te egy homár vagy :D
2014. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg beszéld meg vele és nem lesznek kétségeid, hogy vadidegeneket kérdezz arról amit csak ti ketten tudhattok:D
2014. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így van, bár én nő vagyok. Annyira nem szeretem, de nem is tartózkodom tőle, mert jó érzés. Érthetetlen valamilyen szinten, de számomra így a normális. Inkább, minthogy erőltetnéd.
2014. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kell megkérdeznem, igazából rajta látom mi a helyzet, viszont csak másfél éve vagyunk együtt, és nem tudom, h hosszú távon mire számítsak. Gondolom sokat nem változik ez, de azért írjátok amit gondoltok
2014. ápr. 18. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:

"csak másfél éve vagyunk együtt, és nem tudom, h hosszú távon mire számítsak."


- És mi mégis honnan tudjuk ezt? Meg egyáltalán mit számít a válaszunk? Ha azt mondjuk, baj, rászoksz a nyalásra? Ha nem, akkor megnyugodsz, de azért mégsem, mert sosem lehet tudni?

2014. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A saját tapasztalatotokat tudjátok leírni ezzel kapcsolatban, ha van
2014. ápr. 18. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat szexuális téren akkor lesz jó hosszútávon, ha mindkét félnek azonosak az igényei, azonosképpen gondolkoznak a dolgokról.

Mi közel 10 éve vagyunk együtt a férjemmel, de mindketten orális szex pártiak vagyunk. Tehát nekem nem kellett olyan pasi aki nem csinálja, a férjem pedig csinálja, illetve neki sem kellett olyan nő, aki nem csinálja, én pedig csinálom. Szóval nálunk ez kölcsönös volt, tehát nincs gond. Mi mindketten szeretjük csinálni is és élvezni-érezni is, mivel mindkettőnk számára jó és alapvető részét képezi a szexnek.

De ha nálatok ez nem lényeges, jó úgy, ahogy van, akkor nálatok meg úgy is jó. De ha a barátnőd mondjuk akarja és te meg egyszer úgy gondolod, hogy inkább már nem csinálod neki, meg nem akarod, hogy ő csinálja, de ő továbbra is szeretné érezni, illetve csinálni, akkor abból lehet gond. De ezt inkább kérdezd meg tőle, hogy mi lenne, ha kiiktatnátok ezt? És biztos választ csak tőle kaphatsz.

2014. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. ápr. 18. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!