Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti lennétek vegetariánusok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lennétek vegetariánusok a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés
Kort, nemet és indoklást is légýzi!
2014. ápr. 18. 18:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%

Nem. Ugyanúgy egészségtelen mint pl a túlsúly, vagy az ha valaki húst hússal eszik, vagy a túlzott soványság.


Nálam alap a zöldségköret mellé a hús, vagy a salátához. Hús nélkül nem kaja a kaja:)

2014. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%

Nem


Mert szetem a húst... Minden húst

Szeretem a vega kaját is, de mivel mindenevők vagyunk a táplálkozásunkhoz a hús is hozzátartozik.

Nem tartom notmálisnak a vegetarianizmust ha nincs egészségügyi oka..

Amúgy ez a szakmam..

És a szakiranyom ano pont állatitermektechnológia volt..

Táplálkozástudomanyt is tanultam..

Nm... Sőt.. Lgyen ő húsevő a kedvemert persze ez csak vicc;-)

De valószinűleg nem maradnank együtt mert nem tudna toleralni, hogy dolgoztam húsüzemben, vágóhídon, és a családdal minden évben vagunk sertést, és tartunk vágóállatot..

27/n

2014. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

Én az vagyok, a barátom nem, és mindketten tiszteletben tartjuk a másik döntését. Amúgy örülnék neki, ha váltana, de nem fogom rá megkérni, mert az ő dolga.

Persze ezeket az indokokat sem értem, amiket mások leírtak. Fogalmatok sincsen a vegetáriánus étrendről, nem értem miért írjátok, hogy egészségtelen, meg nem normális. Na mindegy.:)

2014. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
35%
azért írjuk mert köztudott, hogy ugyanúgy egészségtelen mint minden szélsőséges, egyoldalú táplálkozás.
2014. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
A vegetáriánus táplálkozás nem ugyanaz, mint az egyoldalú táplálkozás, nézz utána, mielőtt valamihez hozzászólsz. Ráadásul semmi olyan tápanyag vagy vitamin nincs a húsban, amit vegetáriánusként ne vinne be az ember a szervezetébe. Szóval már eleve itt sántít az állításotok, hogy nem egészséges. Nem tudtok semmit róla, világosan kiderül a hozzászólásokból, és fikázódtok. Tőlünk nyugatabbra ez az életmód, sőt a vegán is, teljesen normálisnak, elfogadottnak számít, és az orvosok is jobban képzettek a témában.
2014. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

Gratulalok hogy lepontozzatok azt aki leirja az igazsagot csak mert tudatlanok vagytok es ertelmes ervet nem tudtok felhozni ellene:) Lehet engem is lepontozni. Egyetertek az utolsoval.

Telegyogyszerezett allatok husaval, vegyszerezett hussal semmilyen hasznos tapanyag vagy vitamin nem kerul a szervezetbe, sot... Talan a haztaji, megfelelo korulmenyek kozott elt allatok husanak fogyasztasaval juthat az ember nemi tapanyaghoz, de ezt is lehet potolni novenyekkel

2014. ápr. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
7%

Azért, mert buraságot beszélsz..

Nem érvelsz ugyanúgy..

Egy olyan embernek, akinek meggyőtpzòdése van, az ember azt mond, ír amit akar.

Ez olyan, hogy ha valaki híthű muzulmán, az életben nem győzöd meg a a katolikus vallás szépségeiről, vagy az ateizmusról.. Ezek nem annyira földhözragadt peldák, de a lényeget tükrözi..


Én vizsgáltam, tanultam, stb.stb még azt is, hogy aki meggyőződésből vega( ilye, vagy olyan móson, annak ha az orra elé teszed, hogy nincs igaza sem fogja elhinni, meg se próbáljuk meggyőzni, felesleges energia részünkről.

Ennyi..

A lényeg, hgy te semtámasztod alá sehol a te igazadat( egy tény...egyik szélsősges taplálkozas sem helyes, ha egészséges az ember

2014. ápr. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
32%

Persze, vizsgáltad és tanultad... LOL

ilyen írással és fogalmazással kizárt, hogy te bármilyen komolyabb iskolát elvégeztél.

2014. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!