Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti lefogynátok a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nincs szó túlsúlyról, csak arról, hogy a barátotok szívesebben látna ilyen helyett:

[link]


ilyennek:

[link]


2014. ápr. 2. 13:03
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Igen/Nem? Miért?
2014. ápr. 2. 13:03
 2/31 anonim ***** válasza:
Én egyszer már megtettem miatta. Mert szeretem, meg már engem is zavart a dolog. Bár az iszonyatosan rosszul esett hogy szóvátette.
2014. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Nem, nem fogynék le a kedvéért. Jobban érzem magam "így".
2014. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
Ha ő is hajlandó érted bármire akkor legyél te is. Ha nem akkor érdemes mérlegelned.
2014. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Az első képen évezredekkel csinosabb a lány mint a másodikon. Ez az én véleményem...
2014. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%

Igen.


Én vagyok a nő. A férfiak sokkal érzékenyebbek a nő kinézetére, mint fordítva. Tetszeni akarok neki is és más férfiaknak is.


Ami egy nőn a kinézet, az egy férfin az önbizalom, magabiztosság, határozottság.

Ha egy nőnek gondjai vannak az ismerkedéssel, akkor a kinézetén, külsején kell változtatnia (első sorban). Ha egy férfinak, akkor a megjelenésén, határozottságán, önbizalmán (első sorban).

2014. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Már rengetegszer volt szó a dologról, és biztosan én is jobban érezném magam karcsún és egészségesen.

Nem esik a legjobban, még az se, ha poénból mondja rám, hogy "elefánt" meg "malac", vagy ha szóba kerül a dolog egy baráti társaságban.

Ha végre lefogynék, biztosan nőne az önbizalmam is, és ő is szívesebben nézne rám.

(Az arcom szép, tehát nem dobott ki az alakom miatt még)

2014. ápr. 2. 13:11
 8/31 anonim ***** válasza:

Nos, ha az 1. esetről kéne lefogyni, akkor nem. Szerintem az első lánynak teljesen jó alakja van. Ha pálcika lányt akarna a barátom, akkor inkább hagynám.


Olyan volt, hogy kiesett a sport és nem ettem egészségesen, így kicsit puhányabb lett a testem, barátom szólt, és akkor visszahoztam az eredeti állapotára, de az más. Szóval tetszeni természetesen szeretnék neki, és nem áll szándékomban elhízni, de egy normális súlyról nem fogynék le nagyon vékonyra, mert az nem tetszik, én a sportos alakot szeretem, amikor a nő egy picit izmos.

2014. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
55%
#6 Milyen szép is, hogy a nők nem arra születtek, hogy a férfiaknak tetszenek.
2014. ápr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Mondjuk itt az is a kérdés mi a normális súly? Hiszen pl 165 cm-hez mi a jó súly?
2014. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!