Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha elmondom a volt ribi csajnak akkor rosszul fogja érinteni? Vagy az Ő múltja miatt pont, hogy nem?

Figyelt kérdés
Most jöttem össze egy 21éves csajjal, elég nagy ribi volt, 25en megcsinálták. Én 28 vagyok, még nem mondtam el neki, hogy előtte rengeteget jártam fullos prostikhoz. Egy kicsit több mint 100hoz. +Néhány egy éjszakás.
2014. ápr. 18. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hmmm...jó az ízlésed...jobban bejáratott nem volt a környéken?
2014. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
összeilletek
2014. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, jogász a csaj, nagyon szép aranyos kedves, mosolygós jó fej. Nem néztem volna ki belőle. Első ránézésre azt mondanád, hogy full komoly barátnőnek való.
2014. ápr. 18. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Attól hogy jogász, még r.banc marad.
2014. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
gyönyörű. Hogy van képed lerib.ancozni bárkit is ? 25 az ráadásul egyáltalán nem sok. Egy pasi az meg menő, mi ha sok csajjal lefekszik. undorító vagy. Az meg egy kva nagy tévedés, hogy akinek néha van egyéjszakása és 5nél több pasival volt, az nem való barátnőnek -.-
2014. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:
45%

Legalább kiélte magát, ha amúgy normális és beléd szeretett akkor nyert ügyed van vele, mert legalább az ágyban valószínűleg nem okoz majd csalódást. Én így fognám fel!

27F

2014. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!