Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lànyok szerintetek, mar nem szeret?

Figyelt kérdés
Ket eve elek együtt baratommal, a gondom, hogy eleg mas lett velem(nem most, mar vagy egy éve). Tudom, sokan mondjak, hogy jol birom, lehet ti is! NA a lenyeg: Van ket kutyank, akik mar nagyobbak es o akarta oket, igazabol itt kezdodott a legnagyobb problema. Akkor otthagytam a munkam(kulfoldon elek) hogy a kutyakkal legyen valaki, Azota nem beszel velem, nem mondd el nekem semmit. Nagyon szeretem ot az eletem adnam erte. Mar a gyürüt is megvettük. Közösen, de azota is itt hever a fiokban, nem beszel rola. Probalok vele beszelgetni elmondani neki, hogy ez nekem igy nem jo de o ilyenkor csak felkapja a vizet, aztan azt mondja en vagyok a h*lye. A telefonjat meg sem engedi, hogy megnezzem, mert egyszer talaltam, egy egeszen furcsa sms-t miben a csaj azt mondta, hogy jo, ha ennyit meg ennyit fizetsz, mert nincs tobb penzed, gyere, mert regi kuncsaft vagy.... hat az akkor egy kicsit letaglozott, amire o csak azt mondta, hogy csak ugy irta nem tette meg. a szexrol, nem tudom mit mondja, havonta ha egy-ket alkalommal van akkor orulok nekei. Nalunk pont forditva van, o nem akarja a szexet! Mindig azt mondja faradt. Mindent bevetek nala, uj ruhakat vettem, uj jatekszereket, semmi nem jott be! En egesz nap, foglalkozom a kutyakkal, a haztartast rendbe tartom, fozok , mosok, takaritok, van egy masodallasom, nem tudom mi kellene meg. A haztartasban, a kertben, semmiben, nem segit nekem. Hatalmas kertunk van es pont most az osszel ujitottam fel, teljesen egyedul, felastam az egeszet, koveket raktam le mert o neki pont akkor azon a napon, mikor raertunk, motorozhatnekja volt. Ha haza jon a munkabol nem csinal mast, csak leul megeszi a vacsorat, aztan irany a nappali es tv-t nez. Aztan fürdes, alvas. Az interneten tarskereso oldalakaat nez, ugy hogy en is latom, nem zavartatja magat. Lanyokkal emailezik. O azt mondja szeret es nem akar elvesziteni, de mar nem hiszek neki. Faj amit csinal, foleg mert mindent megteszek neki. Egyet szol, mar csinalom is. Vagy lehet ez a baj? Mar a gyereket terveztuk, amit o most is akar, de en igy nem akarok tole picurkat. Teljesen el vagyok kenodve, nem tudom mit tegyek. Ti mit tennetek? Fiuk, ti mit gondoltok miert csinalja ezt?
2009. dec. 22. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz. Az az sms... Szerintem igenis megtörtént. És miért nem akar veled szexelni? Mert mással csinálja, és rád már nincs energiája. Persze ez nem biztos, ezt csak felvetettem. Jó lenne vele elbeszélgetni, akármilyen nehéz is, mert így nem folytatódhat a dolog, hogy mindent rád hagy. Meg ezek a társkereső oldalak... Én biztos rá kérdeznék, hogy ez mit akar jelenteni...
2009. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kerdeztem en, de azt mondta semmit. Es a beszelgetest mar nagyon sokszor probaltam epp tegnap legutobb, azt mondta tudja, hogy nem jo amit csinal, es valtozik. Persze ma minden ugyanolyan epp most jott haza, es mar el is ment. Minden egyes beszelgetesnel megigeri, hogy valtozik, aztan persze msnap minden ugyanugy megy tovabb.
2009. dec. 22. 14:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Nos..

szerintem egy ideig legyél te is vele olyan mint ő veled!

ne foglalkozz vele, ne szolgálólányoskodj neki... aztán majd megtudja hogy mennyit érsz..

az sms az elég érdekes, és az is hogy nem mond el semmit meg ilyenek.. egyszer kikellene próbálnod, hogy ha elmegy otthonról hová megy és kideríteni mit csinál, mert kitudja.. ha a telefonját sem engedi megnézni, nem mond el semmit + gyanús sms-ek lehet hogy van valami.. és még a szexet se kívánja.. hm.. ha már több éve együttvagytok, akkor rendszeresnek kellene lennie a szexnek, mert szerintem mindkét fél kívánja.. nemértem ő miért ilyen..

és ha ez így van akkor nem érdemel meg téged egyáltalán.. főleg ha már 1 éve így csinálja.. :S

2009. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van egy szomorú hírem: Neked se rendes kapcsolatod,se őszinte párod,de még egy normális társad sincsen. A lehetőség a következő: kivágod őt az utcára. De most komolyan. Ez a kapcsolat elveszett. Ilyet nem csinálunk a másikkal, ráhagyunk mindent, oldja meg egymaga, megyünk a saját fejünk után ,még egy köszönöm-t sem büfögünk oda...

Azért van még veled, mert van aki megcsinálja a házimunkát, aki főz rá, kimossa a koszos gatyáit. Akit szeretünk azzal nem így bánunk. Annak társa vagyunk, KÖZÖSEN irányítgatjuk az életünket, tervezzük a jövőt,céltudatosan. Tudod miért van a gyűrű a fiókban? Mert nem akarja odaadni, nem akarja rajtad látni, sem magán, azt akarja, hogy szabad lehessen, hogy még mindig függetlennek lássák.De azért te kellesz ,hogyha hazamegy legyen mit enni.


Kívánok neked sok sok erőt, kitartást és egy rendes embert magad mellé, aki már előre megveszi a gyűrűt amit letérdelve ad át neked! Aki szeret és megbecsül, mert erre az emberre, akivel most élsz együtt, mindent el lehet mondani ,csak azt nem hogy szeretne és tisztelne.


L/2x

2009. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszaitokat.

Igazad van kedves utolso hozzaszolo, es nagyon is elgondolkodtam ezen mar regebben, de valahogy nincs erom otthagyni, es nincs is olyan erom amivel tenyleg mindent el tudnek neki mondani, hogy milyen bunko velem. Na meg hat akarki akarmennyire is tud masmilyen nyelven nem olyan egyszeru ez. Kivanok karacsonyra magamnak erot, es masnak is aki ilyen cipoben jar! Köszönöm megegyszer az öszinte valaszod/valaszaitok.

2009. dec. 22. 14:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Varom a tovabbi tanacsokat!!
2009. dec. 22. 19:27
 7/9 anonim ***** válasza:

/14:12-s vagyok/


"Na meg hat akarki akarmennyire is tud masmilyen nyelven nem olyan egyszeru ez."


ő nem is magyar? külföldi? érdekes lehet...talán ezért is más a temperamentuma...de aki bunkó...az minden nyelven bunkó


Még egyszer sok szerencsét,erőt,kitartást,szeretetet kívánok!


sajnos...

2009. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocsi a "sajnos" nem a végére lett volna,de szerintem így is érted:)
2009. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ertem es köszönöm. Nem nem magyar. Lehet, hogy ez is benne van a dologban, de szerintem ez kevesbe. Igaz aki, bunko, az is marad.
2009. dec. 22. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!