Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van igazi szerelem?

Figyelt kérdés
Most szakított velem a barátnőm. Nem értem miért. Olyan jól elvoltunk. Azt mondta, nem tud úgy szeretni. Én ezt nem értem. Mi kell nektek Nők??? Külső, belső??? Mi a fontos? Hiába nézek ki jól, mégsem kellek neki. Hiába vagyok kedves vele, hiába mondom, hogy a legjobban szeretem, hiába vagyok a leghűségesebb mégsem kellek neki. Miért? Nekem ő volt az egyetlen, mégis megcsalt. Miért? Ti nők mire buktok??? Mi a fontos nektek???
2014. ápr. 19. 02:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van... egy rosszvėrü lànyt,nem tudsz megtartani..rádunnak.
2014. ápr. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak rossz vérű lányok vannak? Valaki normális, akit érdekel a belső is? Olyan nincs? Vagy mindenki a pénzre meg a külsőre bukik?
2014. ápr. 19. 03:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Idővel találni fogsz egy lányt, aki értékelni tud. Felejtsd el, ha megcsalt, nyilván nem szeretett... :S
2014. ápr. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szeretném elfelejteni, de nehéz! Nem tudok normális párkapcsolatot kialakítani. Légyszi segíts!!!!
2014. ápr. 19. 03:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem működik a kémia akkor hiába erőlködsz. Keresgélj tovább. Türelem, kitartás.
2014. ápr. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kezdek kételkedni benne. :(
2014. ápr. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem is nagyon bejött egy srác, sőt szerettem, de a távolság és az életkorkülönbség miatt nem jött össze a dolog. A srác tök átlagos volt, de úgy láttam, hogy nekem ő a legszebb a világon, még ha ismerőseim mindig is azt mondták, hogy csúnya. Nem érdekelt, hogy mások mit gondoltak, én úgy szerettem, ahogy volt.

Tanulság: nem minden nőnek, de nekem biztosan az a fő, hogy vonzódjak, egy fiúhoz. Nem érdekel milyen gazdag, vagy, hogy mennyire néz ki jól. Attól még, hogy jól néz ki, az semmit nem ér, ha nincs meg a vonzódás köztetek.

2014. ápr. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi a legtöbb emberrel megesik. Többször is, mielőtt még rátalál az igazira. Mert hogy van igazi, csak türelmesnek kell lenni. Tenni kell érte, folyamatosan ismerkedni. NEM FELADNI. És akkor idővel meg fogod találni a lelki társadat:)
2014. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Maximum a könnyűzenei dalokban meg a romantikus regényekben. Máshol nincs.
2014. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!