Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba? Kezdem feladni.

Figyelt kérdés

Nemtudom, hogy kiben lehet a hiba vagy mit rontok el de akárhányszor megismerek egy lányt rendesen lekoptat (még az is akivel teljesen megértjük egymást mindenben). Sokat beszélünk és nagyon jól elvagyunk de a "legyünk barátok" szöveget kapom állandóan. Nem egoizmusból de nem vagyok csúnya srác és azt mondják jófej vagyok.

Nem tudom hol lehet a hiba. Kezdem feladni mert bármit is csinálok nem lesz jobb. Mit lehet tenni, hogy ne barát legyek?


2009. dec. 22. 15:34
1 2
 11/13 anonim válasza:

37F

Nagy F.

Lassú víz partot mos. Ne görcsölj, legyél türelmes, mert meg kell ismerned a jeleket. Egy nő mást mond a szavaival és mást a testével: FIGYELJ!

2009. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én is hasonlóképpen jártam egy jó darabig mint itt jó páran. Későn érő típus voltam. 23évesen vesztettem el a szüzességem.De már bánom, hogy elsiettem.Most 32éves ffi vagyok és megtaláltam másfél éve a boldogságot.(tőlem több mint 100km-re)Már jegyesek vagyunk!Köztes időszakban hittem, bíztam, csalódtam. Folyton ugyan az volt, nem voltam az esete, és volt olyan is amikor én erőltettem(bár tudtam, hogy nem érdemes) Csak azért erőltettem hogy legyen valakim.Már azt hittem tényleg velem van a baj, jósnőhöz fordultam.Az jó dolgokat jósolt.Bár akkor nagyon vártam minél előbb a nagy Ő-t, de nem jött. Bent voltam rengeteg társkeresőkben, de nem hozott sikert.Ki is regisztráltam onnan, mert semmi értelme nem volt.Nem vagyok bulis típus sem, és a haveri köröm sem nagy. Szóval netten töltöttem az időt beszélgetéssel.Szóval Beszélgess, ismerkedj Te is! Ad önmagad. Ha nem jön be az egyik, jön a másik.Mert hidd el, van olyan nő aki csak téged fog szeretni!Nem kell nagyfiúnak lenni,sem nagyon nyomulni! Légy magabiztos.És Ne Add Fel! Ha kell utazni, tedd azt, mert nem biztos,hogy a közeledben van aki rád vár!
2009. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Korrekt arc lehetsz, és v.miért ezt nem szeretik a lányok. Megjegyzem, fogalmam sincs, hogy miért nem jó az a lányoknak, ha törődnek velük, figyelnek rájuk. Miért kell mindig botrányosan ordenárénak lenni a pasinak, ez miért férfias?


19/L

2009. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!