Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan, mi kell egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, mi kell egy 23-24 éves srácnak? Miért nem becsülik meg a normális lányokat?

Figyelt kérdés

Nem értem a pasikat. Sokan mondták már, hogy nincs meg a tűz, ki se alakult vagy már elmúlt. A haveri társaságomban, meg más külső emberek összetennék a két kezüket értem.

Már ott tartok, hogy nem komoly párkapcsolatban vagyok, de még kiderült itt se vagyok elég jó. Működik a szex, de tudom, hogy nem érzi a tűzet ő se és másokkal is kavar, tehát nem elégszik meg kis időre velem, neki mások is kellenek, egy nőcsábász, feszt kamuzik. Már azt érzem velem van a baj, hogy nincs meg bennem valami plusz vagy nem tudom. Az emberek rendes lánynak ismernek, tanult vagyok, alkalmazkodó, toleráns, csinos, arcra se gáz szerintem, bírom a humort. A környezetem azt mondja, hogy rossz lóra teszek mindig. De ennyit? Néha már azt érzem, nem tudok azonosulni ezzel a világgal. Tudom, hogy az lenne a helyes, hogy elküldöm, de még várok.


2014. ápr. 19. 21:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de nálam az nem számít "normális lánynak", aki unalomból vagy valamilyen passzióból valaki olyannal kezelgeti a lába között viszkető rést, aki amúgy aktívan másokkal is félrek*r.

A tököm se akar trippert kapni, hogy ilyen viccesen üssem el a dolgot.


A normális lányokra igenis hatalmas igény van, a ribizlik meg azt eszik, amit főztek...

Minden pontosan úgy működik, ahogy kell, a hiba a te készülékedben van.


26F

2014. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy az ember néha beleválaszt a rosszba, az előfordul. Az viszont, hogy mindig rossz lóra tesz, nem véletlen. Kérdező, én értem, hogy a nagydumás arcok jönnek be, akikről sugárzik az alfahímizmus (nem hiszem, hogy létezik ilyen szó, de jól hangzik), és ez jól is van így, de körültekintőbben és bölcsebben válaszd meg a partnereid, mert "nem minden arany, ami fénylik".
2014. ápr. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értek a kommentekkel. És tudom, hogy nagy hiba amit elkövetek. Pedig sose voltam ilyen, csak úgy gondoltam, ha normálisan nem kellek, majd kellek komolytalanul.... de ez még rosszabb, mert tudom, hogy mégannyira se fognak komolyan venni, mint eddig. Jobb, ha most azonnal rátérek a helyes útra.
2014. ápr. 20. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!