Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Az eszemre vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az eszemre vagy a szívemre hallgassak?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyok együtt a barátommal. ő idősebb mint én és velem tervezi az életét. azonban a tavalyi nyaralásunkon megismerkedtem egy férfival akibe első látásra szerelmes lettem. azóta egyre jobban elidegenedtem a barátomtól,már nem vagyok belé szerelmes, nem kívánom, nem esik jól vele lenni, nem hiányzik, nem gondolok rá. egyedül csak arra a férfira tudok gondolni. azonban vele sosem lehetnék együtt mert házas és ugye nem egy országban élünk, tehát max nyaranta szeretők lehetünk. tudm,hogy ez csak egy nyári románc és hogy a mostani párom 10000x jobban megbecsül engem és jobbat nem is érdemelhetnék nála de én szerelmes vagyok a másikba......

már próbáltam szakítani a barátommal de elkezdett tiszta szívéből sírni,hogy neki én vagyok élete szerelme és nem akar elveszíteni és akkr megsajnáltam és azóta is vele vagyok. de nem szeretem. állandóan kitalálok valamit,hogy ne kelljen lefeküdnöm vele. most nyáron megint megyünk ugyan oda nyaralni. ha jön a barátom is akkor max megcsalni tudom azzal a pasival. visznt ha szakítok akkor már nincs akadálya. de nem tudok szakítani vele mert érzelmileg zsarol...

az eszem azt mondja,hgy felejtsem el azt a férfit és becsüljem meg a mostani párom, visznt a szívem.......


mit tegyek? kérlek adjatok tanácsot!


köszönöm!


20


2014. ápr. 19. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

fogj 1 ásót ebből értetődően ásol vele 1 lyukat de jó mélyet és beleugrasz.

2014. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a barátoddal szakíts, de a másikkal se gyere össze, mert házas
2014. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
en is csak azt tudom mondani mint a 2. ha nem erzed magad jol a mostani kapcsolatodban akkor nem eri meg hogy benne legyel de viszont masok kapcsolatat se tedd tonkre. el fogod felejteni mind a kettot csak adj egy kis idot magadnak :)
2014. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Te nem csak rbanc vagy, de hülye is. Hogy szakadna rád az ég.
2014. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

én nem akarok összejönni ezzel a másikkal...

írtam is,hogy nem is lehetne mert házas és nem ebben az országban él!!!

2014. ápr. 19. 23:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor is hülye vagy...
2014. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#4 sokan kovetnek el hibakat es az erzelmeinket nem tudjuk iranyitani, ezert nem kene egybol leharapni szegenyke fejet. en tudom milyen szar amikor egy ilyen nehez dontes elott all az ember nem kell egybol cseszegetni mert nem tudja mit tegyen....
2014. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni,hogy építő jellegő hozzászólásokat várok
2014. ápr. 19. 23:29
 9/14 A kérdező kommentje:
és nem csaltam meg a barátm tehát nem tudom miért vagyok r**banc?!
2014. ápr. 19. 23:32
 10/14 anonim ***** válasza:
7-eske a hibáinkat kijavítjuk és nem fokozzuk. Puszancs!
2014. ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!