Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Az eszemre vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az eszemre vagy a szívemre hallgassak?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyok együtt a barátommal. ő idősebb mint én és velem tervezi az életét. azonban a tavalyi nyaralásunkon megismerkedtem egy férfival akibe első látásra szerelmes lettem. azóta egyre jobban elidegenedtem a barátomtól,már nem vagyok belé szerelmes, nem kívánom, nem esik jól vele lenni, nem hiányzik, nem gondolok rá. egyedül csak arra a férfira tudok gondolni. azonban vele sosem lehetnék együtt mert házas és ugye nem egy országban élünk, tehát max nyaranta szeretők lehetünk. tudm,hogy ez csak egy nyári románc és hogy a mostani párom 10000x jobban megbecsül engem és jobbat nem is érdemelhetnék nála de én szerelmes vagyok a másikba......

már próbáltam szakítani a barátommal de elkezdett tiszta szívéből sírni,hogy neki én vagyok élete szerelme és nem akar elveszíteni és akkr megsajnáltam és azóta is vele vagyok. de nem szeretem. állandóan kitalálok valamit,hogy ne kelljen lefeküdnöm vele. most nyáron megint megyünk ugyan oda nyaralni. ha jön a barátom is akkor max megcsalni tudom azzal a pasival. visznt ha szakítok akkor már nincs akadálya. de nem tudok szakítani vele mert érzelmileg zsarol...

az eszem azt mondja,hgy felejtsem el azt a férfit és becsüljem meg a mostani párom, visznt a szívem.......


mit tegyek? kérlek adjatok tanácsot!


köszönöm!


20


2014. ápr. 19. 23:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

a mostani barátoddal mindenképp szakíts. fiatal vagy még ahhoz, hogy ilyen szintű kapcsolatba belebonyolódj, az érzelmi zsarolást nem is említve. nem szereted, nem kívánod, akkor miért vagy vele? légy erős, határozott, ne hagyd, hogy bármivel is sakkban tartson, mondd el neki őszintén, hogy már nem érzel úgy, mint ő szeretné. se sírás se semmiféle könyörgés ne hasson meg. hidd el, mindkettőtök érdeke, erre gondolj közben.


a másik pasit meg felejtsd el, ahogy van. már amennyire tudod. egy kis szabadság és tombolás talán segítene a dologban.

2014. ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Ezt onnan veszed, hogy a barátod eddig nem ment veled? Ezen kacagtam:D Ha megy a barátod... Nem is tudom mit mondjak rád:D Még sajnáljalak, hogy nem vagy rbanc, jah.
2014. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha ilyen könnyen belehabarodtál valakibe, akit nem is ismersz és még jó idő után is róla álmodozol, holott van barátod, ez általában azt mutatja, hogy valami nagyon nincs rendben a kapcsolatunkban és ezért ha nem is tudatosan, keresünk valakit, akire kivetíthetjük azt, ami most hiányzik.

Komoly önvizsgálatot kell tartanod, hogy mit akarsz a jelenlegi barátodtól? Tényleg vele akarod leélni az életed, vagy csak azért vagy vele, mert "olyan rendes srác"?

Mert sajnos utóbbi esetben nem valószínű, hogy van jövője a kapcsolatotoknak, főleg hogy a kérdésed alapján szinte ordít rólad, hogy te szerelemre vágysz.

Még ha el is felejted az a férfit, akiről most ábrándozol, előbb-utóbb jönni fog valaki más, akibe "beleszeretsz".


Nem látok bele az életedbe, de én azt hiszem, a helyedben szakítanék a barátoddal, ő is megérdemel egy esélyt, hogy olyat találjon, akinek ő az álmai férfia, te pedig találhatsz mást, akit igazán tudsz szeretni. Sajnálatból ne maradj vele, ez mindkettőtöknek megalázó. Ha meg megcsalod, az pláne.

2014. ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Elsőnek szakíts a barátoddal, mert ha nem szereted, nem kívánod, nem vágysz a társaságára stb., akkor teljesen felesleges, neki is többet ártasz ezzel, mégha azt hiszi, hogy ez így jó.

Azonban -és most ne sértődj meg- valami tényleg nem okés ott a fejedben. Megismertél egy másik országban élő pasit, és egyből beléestél. Hogyan lehetsz szerelmes egy olyan emberbe, akit nem is ismersz? Hogyan nem tudod elfelejteni? Ez nagyon, de nagyon nem szokványos dolog, mondhatnám azt is, hogy nem normális. Gyakorlatilag szerelmes lettél a szerelem érzésébe, mert magába az emberbe nem lehetsz, ez teljesen biztos. Jól mondja itt az egyik válaszoló, sürgősen kezdj bele az önvizsgálatban, mert ennek oka van, és az ezer százalék, hogy nem a pasi, hanem Te.

2014. ápr. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!