Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? . Eléggé félek. BABÁT VÁROK!

Figyelt kérdés

Nos...Én 26 éves vagyok, a párom 30. 8 éve vagyunk már együtt. Kb 2 éve felvetettem a gyerek témát, mert úgy éreztem hogy elég biztos a kapcsolatunk és az anyagi hátterünk is egy kisgyermekhez. Ő akkor mondta hogy várjunk még egy kis időt, és aztán újra átgondoljuk. Azóta nem is beszéltünk erről. Viszont én egy hónapja gyanús "jeleket" észleltem és elmentem orvoshoz! 3 HÓNAPOS TERHES VAGYOK!!! Hihetetlenül boldog vagyok!!nem lehet szavakban kifejezni!... viszont nem tudom mikor és hogyan mondjam el ezt a páromnak!... ezért is kérem a Ti segítségeteket! Mit gondoltok, hogy hogyan mondhatnám el neki?!...tapasztalatokat is irjatok kérlek!... A válaszokat előre is köszönöm szépen!!

H.Mary

26/N


2009. dec. 22. 16:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki egy kiscipőt csomagold be és tedd a fa alá!És tutti hanyat dobja magát ha kibontja!


Sok sikert és gratulálok!Sok szép éveket!

17/L

2009. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennél nem kell szebb karácsonyi ajándék.Nyugodtan mond el neki.
2009. dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
csak akkor örülj ha a párod is így gondolja
2009. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Miért félsz? Ő nem akarja a babát?
2009. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Bocsáss meg, de nézz a szemébe "boci szemekkel" és ne foszd meg tovább az öröm napjaitól! Nincs mit halogatni. Ha anyám is halogatta volna, ma nem lennék itt, (a bátyám sem).
2009. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

A kiscipős az nagyon jó!...Köszönöm a tippeket...

ha van még ötlet nyugodtan írjatok...

2009. dec. 22. 17:33
 7/21 A kérdező kommentje:
...attól félek hogy rosszul fogja kezelni a dolgot. Tudom hogy szeret...csak félek hogy mi lesz az első reakciója...Lehet hogy mérges lesz hogy nem mondtam korábban...vagy hogy miért nem szoltam az első pillanatban!?... vagy nem is tudom... azért vannak kétségeim. ....
2009. dec. 22. 17:37
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a cipős dolog annyira nem frankó, mert tapasztalatból mondom, hogy nem minden férfinak esik le elsőre :) Inkább egy ultrahang képet :)
2009. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha szeretitet egymást, jó a kapcsolatotok akkor nincs félnivalód. Utódot nemzeni egyedül elég körülményes. Ha nem volt benned szándékosság (pl nem szedted a fogamzásgátlót miközben ő nem így tudta) akkor meg kell értenie hogy ő is szerepet vállalt az ügyben. Ha te boldog vagy, akkor valóban, nem tarthatod vissza az információt. A kiscipő tényleg jó, rá fog jönni elhiheted. Ha nem akkor meg segítesz neki és máris ketten lehettek boldogok! Vagyis hárman:D
2009. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

hogy 2 éve még nem akarta, nem jelenti, hogy most is ellene van

nem kell ezzel Karácsonyig várni, hadd örüljetek

2009. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!