Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csendesebb, visszahúzódóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendesebb, visszahúzódóbb, nem bulizós lánynak soha nem lehet senkije? L/21

Figyelt kérdés
Úgy látom a pasik az ilyen túlzásba vitt festett lányokért vannak oda akiken van egy pár műdolog(nem a szilikonra gondolok, hanem pl. műszempilla), kényesek, állandóan ki vannak nyalva.
2014. ápr. 20. 13:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A csendes, visszahúzódó és a festett lány nem zárja ki egymást. Én csendes vagyok, introvertált, nem járok szórakozni, nem iszok, stb. Moziba, cukrászdába, csendes kávézókba járok el a barátnőimmel, illetve kirándulni, zsúfolt szórakozóhelyre sose. Emllett fősulira járok. És minden nap sminkelek, mert nagyon szeretek, jelenleg sminktanfolyamra gyűjtök. Használok néha műszepillát is, volt már műkörmöm. Mindig "ki vagyok nyalva", imádom a szép ruhákat, cipőket, táskákat, roskadozik a gardróbom a cuccaimtól. Viszont nem vagyok kényes, és bulizós. A kérdésed általánosítás. És volt már egy 1 illetve egy 3,5 éves kapcsolatom. (Hozzáteszem, sminktanfolyam után a következő, amire gyűjteni fogok a szilikon, mert nem szeretem a kis melleimet. De miután meglesz a műtét, ugyanúgy nem fogok eljárni bulizni, és nem fogom mutogatni. Magamért fogom megcsináltatni, ahogy magamnak sminkelek reggelente, és magamnak válogatom össze a napi outfitem is.) 20/N
2014. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mivel fiatal lány vagy nagyon sok pasit megkaphatsz. Az egyetlen gond az lehet, hogy túl magasak az igényeid vagy rossz fiút választasz és egyedül maradsz 35-40éves korodra, akkor már nem sokaknak fogsz kelleni.
2014. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én pont ilyent keresek. aki nem bulizik csak a párjával szeretne lenni.
2014. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy feltudd magadra hívni a férfiak figyelmét nem feltétlenül kell feltűnősködni, sminkelni magad, vagy kirívó cuccokban mászkálni. Az ilyen lányok olyanok mint a nyitott könyvek, nincs bennük semmi érdekes, 1 szex után meg már elvesztik a "varázsukat". A lényeg a kisugárzásban, és a női diszkrécióban rejlik. Kezdeményezőnek kell lenned, mégis titokzatosnak.
2014. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

És még le is pontoz..


Tudod senki se fogja rádtörni a házad ajtajat hogy udvaroljon.


Az áldozat hozzáállásod meg különösen taszító.Mindenki hibás rajtad kívül,a szemét pasik,a könnyűvérű többi nő..


Érdekes módon mégis ismerek jópár lányt akik ilyenek de van parjuk.

2014. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ahogy jön a nyár, egyre több kétségbeesett lány is van az oldalon :d


az a helyzet hogy csak akkor lehet valakid ha sokat jársz társaságba, mégha az vmi könyvklubb, vagy szubkultúra klub

vagy társkeresőn

2014. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!