Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja mindenki, hogy biztos éppen van barátom?

Figyelt kérdés
22L
2014. ápr. 20. 14:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Van barátod?:D
2014. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A jeggyűrűből az ujjadon?
2014. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy ezt nekünk tudnunk kéne?
2014. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Régen hordtam gyűrűt, de ezüstöt és nem a gyűrűs ujjamon. :D

Most éppen nincs barátom.

2014. ápr. 20. 14:57
 5/22 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mindenki? Nem is ismer mindenki. :)
2014. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Látod megkérdeztem.. már tudom, h nincs barátod így nem is gondolom, h van neked. :D Most már nyugodtan rám írhatsz. :D
2014. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe se jutott. ;)
2014. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Gondolom azt várja a kedves kérdező, hogy azt írjuk neki, mert jól néz ki, mert ettől ő neki megjön az önbizalma.
2014. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Hát, biztos azért, mert hiperszuper csinivili lány vagy, a Napra lehet nézni, de rád nem, nagyon vékony és szép és sportos és ápolt vagy.



Most ezt vártad, ugye? Elégedett vagy? Mert nem tudok elképzelni más okot, hogy miért írsz ki egy ilyen kérdést, amire nyilvánvalóan nem tudhatjuk a választ, anélkül, hogy tudnánk, ki vagy. BIZTOS NAGYON SZÉP VAGY! Most örülsz? Megvolt a napi önbizalomnövelés-adag?

2014. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

A mindenkit úgy értettem, hogy az ismerősök.

Mások is szokták így mondani, gondolom, gondoltad, hogy nem a Dél-Afrikában élők gondolják ezt.


Ismerősök, vagy új ismerősök, akik fiúk, vagy épp férfiak. Mind azt gondolják, hogy van barátom, nem egyszer beszélgetve kb. kijelentették.

Sokáig nem volt barátom, csak az utóbbi években, és így nem igazán értem a dolgot, hogy miért könyvelik el ezt rögtön így. Biztos van barátja.

2014. ápr. 20. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!