Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez normáli? Léci normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez normáli? Léci normális válaszokat (alul)

Figyelt kérdés
Én 12 éves vagyok a barátom 13 és fél, a szüleim is tudják hogy járunk. Kb. egy hete vagyunk együtt, facebookon mindig írja hogy szeret és hogy imád valamelyik nap ezt írta : "Imádlak kincsem" , nekem ez jól is esik (én is szoktam neki mondani) de az a gond hogy mikor talizunk nem mondja pedig nekem jól esne, vagy kezdeményezek én? Vagy várjak? 12\L
2014. ápr. 20. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Esküszöm ez botrány. Most erre mit lehet mondani? F* szt se ér az hogy "együtt" vagytok ez amolyan van egy palim és menő vagyok szituáció. Nőjetek fel.
2014. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kezdeményezhetsz, nem lesz ciki. De az sem ciki, ha megmondod neki, hogy "figyelj, jól esne, ha néha élőben is mondanál ilyeneket".


Amúgy meg egy hét után ilyeneket mondogatni egymásnak nevetséges, a kis ovis kapcsolatotok komolyságát még inkább lehúzza, hiszen ezek egyelőre csak üres szavak lehetnek. Az egy dolog, hogy jól esik, csak nem igaz.

2014. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Itt már szó nincs kezdeményezésről, már jártok. Azt kellene megérteni, hogy nem mindig, mindent kell és szükségszerű először a fiúnak megtennie/kimondania.

Ha így érzel akkor mondd neki személyesen, nem kell ebből ügyet csinálni.

2014. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha nem látod oda írtam hogy normális válaszokat
2014. ápr. 20. 15:41
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm ""
2014. ápr. 20. 15:43
 6/15 anonim ***** válasza:

Az érzelmek kortól függetlenek. Az ő világukban ez a szerelem. Ne nézzétek már le őket. Aranyosak. Szép dolog a szerelem, akár hány évesek is. Minden kornak megvannak a maga körülményei. Nem mondanám, hogy 70-80 évesen milyenek azok. Érezni lehet, szabad és kell is. Azért vagyunk emberek és érző lények.

Ők most bontogatják a szárnyaikat. Hagyni kell a gyereket gyereknek lenni. ha nem tanulják meg a dolgokat, akkor honnan tudják majd felnőtt korban?


Azt a tanácsot fogadjátok meg, hogy ne gátlásokkal leghyetek egymás iránt. Legyetek teljesen természetesek, őszinték. Így is beszéljetek egymáshoz. Így nem kell félni semmitől sem, nyugodtan mondjátok ki amit éreztek, amit szeretnétek.


Nagyon egyszerű mondat: "Szóból ért az ember"!

Ez a mondat kísérjen életetek végéig minden területen. Akkor a viták is elkerülhetőek. Ilyen egyszerű ez.

2014. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Na végre egy értelmes válasz, Köszönöm ^^
2014. ápr. 20. 15:53
 8/15 anonim ***** válasza:
Bocs. Merre laktok. Megye? Mely városhoz közel? Ismerős a szitu ;-)
2014. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Békés megye, Okány
2014. ápr. 20. 16:04
 10/15 anonim ***** válasza:

Baranya.

Akkor csak hasonló a szitu. Ilyen van világszerte. ;-)

2014. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!