Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez normáli? Léci normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez normáli? Léci normális válaszokat (alul)

Figyelt kérdés
Én 12 éves vagyok a barátom 13 és fél, a szüleim is tudják hogy járunk. Kb. egy hete vagyunk együtt, facebookon mindig írja hogy szeret és hogy imád valamelyik nap ezt írta : "Imádlak kincsem" , nekem ez jól is esik (én is szoktam neki mondani) de az a gond hogy mikor talizunk nem mondja pedig nekem jól esne, vagy kezdeményezek én? Vagy várjak? 12\L
2014. ápr. 20. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha az első válaszolóból indulok ki, akkor neki sem volt gyerekszobája. Ő már 5 évesen felnőtt volt és tudott mindent a világ dolgairól. És még ő néz le másokat. Felháborító. Csoda, hogy tele van nem normális emberekkel a világ??
2014. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
"A te anyukád a világon a leges legjobb?" Ő lennél Te? (facebook megosztásod néztem csak)
2014. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12 es válaszoló ezt nem nagyon értem
2014. ápr. 20. 17:15
 14/15 anonim ***** válasza:
A facebookon az egyik megosztasod. Hogy tudjam ki vagy. A te faladon van?
2014. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem, te ki vagy?
2014. ápr. 20. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!