Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, szerintetek is egy nagy gyerek a párom?

Figyelt kérdés
Párom nemrég kitalálta, hogy ő rántottát akar enni. Mondtam neki, hogy akkor hozzon tojást egy nénitől, el is ment és hozott. Ekkor mondta, hogy süssek neki tojást, mondtam neki, hogy ő is tud miért én csináljam. Erre azt mondta, hogy akkor ő nem is vacsorázik és most kint duzzog az udvaron. Mit tegyek, hogy ne haragudjon és egyen?
2014. ápr. 20. 18:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Most egy rántotta pikk-pakk megvan.Nem esne le agyűrű ha van,az ujjadról.Mit tegyél?süsd meg neki bakker!
2014. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Végül megcsináltam neki, de nem eszik.
2014. ápr. 20. 18:13
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Szia ! Csináld meg neki , ès szolj neki hogy kèsz , minden fèrfi ilyen , nálunk is szokott ilyen lenni .
2014. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Kend a fejére :)
2014. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Fog enni hidd el ..
2014. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Ez csak egy kis durci. A nők is szeretnek durcizni, a férfiak is csak ők nem ismerik be.
2014. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Fú, de gonosz vagyok, de én tuti nem csinálnám meg. Ha csak duzzogni tud, akkor duzzogjon! Ne egyen ha nem akar! Mit kell egy felnőtt férfit ennyire félteni? Ha soha többet nem fogsz neki rántottát csinálni, egyszer megunja, és rájön, hogy az ő keze se törik le csuklóból, ha egyszer megcsinálja magának.
2014. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Nezz magadba... az nem gyerekes hogy errol kerdest irsz ki?! Teljesen osszeilletek :D
2014. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Én gyanítom, hogy nem az a problémája, hogy magának kellene elkészítenie, hanem ahogyan azt lekommunikálod neki.
2014. ápr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Elküldöd tojásért, de arra már lusta vagy, hogy megcsináld a rántottát. Ne csodálkozz, ha duzzog.

Egy párkapcsolatban ettől többet is meg kellene tenni a másik kedvéért.

Te vagy nagyon gyerekes.

2014. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!