Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, szerintetek is egy nagy gyerek a párom?

Figyelt kérdés
Párom nemrég kitalálta, hogy ő rántottát akar enni. Mondtam neki, hogy akkor hozzon tojást egy nénitől, el is ment és hozott. Ekkor mondta, hogy süssek neki tojást, mondtam neki, hogy ő is tud miért én csináljam. Erre azt mondta, hogy akkor ő nem is vacsorázik és most kint duzzog az udvaron. Mit tegyek, hogy ne haragudjon és egyen?
2014. ápr. 20. 18:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%
10-es: Persze, de csak bizonyos határokon belül, és hatékonyan kommunikálva! Egy rántotta persze még nem a világ, de ha előtte kitakarítottam, főztem, mostam, mosogattam, akkor igenis csinálja meg magának. A másik meg az, hogy tök szánalmasan reagál a faszi. Duzzog, meg nem eszik? Biztos azt várja, hogy könyörögjenek neki. Hát tudjátok mikor...
2014. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 meme23 ***** válasza:
59%
Boldog gyerekek, ahol egy rántotta a legnagyobb gond. Csak gyerekek nehogy gyereket vállaljanak!!!
2014. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Elnézést a zavarásért! Mi lett a rántottával? Megfeleztétek? mármint a rántottát.
2014. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Semmi. Még mindig kint van az udvaron én meg elmosogattam.
2014. ápr. 20. 19:11
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor meg sem érdemli a rántottát. Legközelebb csináljon magának.
2014. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Látod haza vitte a tojást,elsőre össze ütötted volna,most nyugodtan ehetnétek kettecskén.És nem lenne duli-fuli.Egy rántottából ekkora vihar:))vajon megérte?
2014. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindent magára vállalnia egy nőnek, csak a békesség kedvéért. Ezt meg nektek kell belátnotok. Olyat is ismertem, aki terhesen húzgálta a bútorokat meg festette a lakást, a békesség kedvéért.
2014. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!