Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és most pár hónapja beszélgetek egy nálam 2 évvel fiatalabb fiúval(igaz,már régóta ismerem őt).Tudom,hogy bejövök neki és én is kezdem megkedvelni.Ezért nem tudom mit tegyek,mert az a korkülönbség ott van...Az eszem azt mondja hagyjam,a szívem pedig azt hogy ne.Az érettségi is közeledik a tanulással kellene foglalkoznom,de mindig ez jár a fejemben.
2014. ápr. 20. 20:53
 1/4 anonim válasza:
Szia :) Figyelj a 2 év korkülönbség annyira nem sok. Osztálytársamnak az anyja és az apja között van 8 év. Szerintem hallgass a szívedre főleg ha ő is érez irántad valamit és te is érzel iránta valamit. Mondjuk az tény és való hogy az érettségire nem könnyű felkészülni. Nekem bátyámnak is az érettségi évében volt barátnője és nagyon jól érettségizett le. 4-5-re . 15/F
2014. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szívedre. 2 év nem olyan sok.

Mogyi

2014. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

18 éves nő és egy 16 éves fiú? hát, szerintem túl sok. én a helyedben az eszedre hallgatnék.

aki a 8 évet mondja, a szüleid valószínűleg nem 18 és 10 éves korukban ismerték meg egymást...


de akkor, ha nagyon szereted és nem zavar mit mondanak mások, akkor belevághatsz...

2014. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:
Kár lenne veszni hagyni ezt a lehetőséget! Hallgass a szívedre. Kifogások mindig lesznek, érettségi után is. De boldog nem a még több tanulástól leszel :)
2014. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!