Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, buta kérdés, de tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, buta kérdés, de tényleg sokat számít a fénykép?

Figyelt kérdés

Eléggé meglepődtem a következő eseteken:

Az egyik barátnőm úgy lett "népszerű" a fiúk körében, hogy egy csomó képet tett fel magáról a facebookra. Nem viccelek, én még most sem akarom elhinni. Voltak köztük kihívó képek, de eleinte szolidak voltak, és gyönyörű volt rajtuk. Előtte nem volt egyáltalán népszerű.

Egy csomó lánynál látom, hogy rengeteget számít, hogy milyen kép van fent róluk.

A barátom egy csomószor nézegeti a telefonomat, hátha talál rólam új képet. Ha megejtem, hogy van egy, akkor szó szerint nem bírja ki. Ha megmondom, hogy majd mindjárt megmutatom, az se jó neki. Minden héten végignézi a telefonomat, van, hogy minden nap.

Komolyan mondom, egyre jobban azt érzem, hogy elég ha szép képet csinálok magamról, és a többi nem számít.

Én igyekszem minden nap kicsípni magamat, és szépnek kinézni, de amikor meglátom, hogy tökmindegy hogy nézek ki a valóságba, elszomorodom.

Rossz társaságban vagyok, vagy tényleg a kép számít? Elnézést ha buta a kérdés, de engem nagyon érdekel, hogy ki hogyan látja.


2014. ápr. 21. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
En is negneznelek :) irsz privit?:D
2014. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rossz társaságban mozogsz :)


A legtöbb ismerősöm képeinek legtöbbjét még nem is láttam, és egyáltalán nem is számítanak. Pasik esetében szintén. Nem olyan mindegy, milyen a profilképe? Sosem értettem azt, akinek ez annyira fontos...

2014. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:D Nem szeretnék képet küldözgetni, ha nem baj. :D

Én szerintem is mindegy, hogy milyen kép van az emberről, de szó szerint kezd kisebbségi komplexusom lenni, mert tényleg itt nálunk nagyon számít a facebook és a rajta levő képek.

Egy csomó ember olyanoknak is nézegeti a képeit, akik nem is ismerősei. A barátom is kívülről fújja egy csomó lány képét...

2014. ápr. 21. 23:20
 4/9 anonim ***** válasza:
a valóságnak kéne számítania és máshol az is szokott
2014. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Ez a fogyatékos Y-generáció... A képben az is jó hogy mutogathatja a haverjainak ha valahogy sikerül megszereznie a telódról... Nem találkoztam még ilyennel csak 1 ötlet volt. Egyébként az tény hogy akinek sok képe van facen annak több ismerőse is...
2014. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minél több képet látnak rólad annál részletesebb ismeretük lesz arról hogyan nézel ki. Mert ugye egy képen csak az arckifejezésed egy pillanatát lehet látni egy bizonyos szögből.

Ez társkeresőkön főleg így van. Nem kell több száz képet feltolni de 1-2 profilkép alapján még az sem biztos, hogy felismernéd élőben az illetőt.

Mellesleg mit értesz népszerűség alatt? Azt, hogy sekélyes srácok csak azért akarják megismerni mert láttak róla pár kihívó képet? Elmondom, hogy akkor sem azért kíváncsiak rá mert annyira szép lenne hanem mert arra következtetnek, hogy egyéb erkölcsei is gyengék és talán van esélyük ágyba vinni.

2014. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igen, népszerűség alatt ezt értem. És tudom, hogy áltaában tényleg csak ezért figyelnek fel rá a fiúk, de amikor azt látom, hogy már az én barátom is ilyen lányokat fürkészik, és a "rendes" fiúhaverjaim többsége is, akkor kezdek elbizonytalanodni. Felém sokszor előítélettel vannak az emberek(múltkor is egy fiú beszólt a suliból, hogy fogyatékos vagyok, mert éppen vicceskedtem a barátommal), az ilyen lányokért meg nem viccelek, a fél iskola oda van.

Komolyan mondom, azt hinné az ember, hogy leszólják őket,de itt nálunk nem, SŐT....tényleg rossz közegbe járhatok akkor. :(

2014. ápr. 21. 23:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves támadt megtekinteni a south park témába vágó részét :)

[link]

Ezt mintha a te eseted filmesíteni meg.


Amúgy igen, sajnos szinte ma minden elhitethető némi manipulációval. Valószínűleg ez a lány is magabiztosabb mióta több pozitív visszajelzése érkezett csak egy fotó miatt.

2014. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elnézést, néhol elütöttem a szavakat
2014. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!