Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány dolog nagyon zavar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány dolog nagyon zavar a pasimmal kapcsolatban. Nem lehet hogy csak én fújom fel?

Figyelt kérdés

A részletek:

Lassacskán megismerem a párom régebbi életét, a régi ismerőseit, akarva-akaratlanul 1-2 volt nőjét...

Néhány női nevet kicsit sokszor hallottam a szájából, hogy ezzel-azzal milyen jóba voltak, osztálytársak voltak stb... Szerintem az ilyesmi a legtöbb nőnek az agyába bennragad, így hát azzal a 3-4 női névvel kezdenem kellett valamit, kiváncsi voltam kik ezek. Irány a facebook... Mit látok? Hogy cigányok.. (nevük alapján sejtettem is... Tajti, Lakatos stb...) Ránézésre képek alapján abból a kicsit felkapaszkodott fajtából, de akkor is cigányok. Arról is tudomásom van, hogy régebben sokáig kergetett egy cigánycsajt, csak a csajnak nem kellett ő...

Engem marhára zavar, hogy cigány pi**ákkal haverkodott, vagy fájt rájuk a foga. Sőt úgy érzem, hogy ez nekem megalázó, nem tudom értitek-e...

Másik problémám, hogy anno apárom rengeteget ivott, és az ismerősei nagy része is mind a kocsmákból származik. Természetesen nője is volt a kocsmákból, a pultosokat 2 helyről is felszedte. A régebbi képek amiken látom, mind lepukkant kocsmákba, ránézésre leszakadt emberekkel szerepel és láthatóan elég jól érzi magát. Mióta együtt vagyunk, szerintem csak azért nem jár kocsmázni nagyon, mert én visszafogom... De ezek a dolgok engem akkor is zavarnak.... Én úgy gondolom, hogy gáz a kocsmázás, és talán még gázabb, hogy cigány nőkkel van oda.... Vélemények?


2014. ápr. 22. 11:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Menekülj! de azonnal! az én exemnek is voltak durva dolgai, de mivel szerelmes voltam elnéztem neki, hogy jó hát múlt....meg is bántam! mint kiderült egy ugyanolyan igénytelen idióta mint akkor, nem is értem mit szerettem benne 20N
2014. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát ha magától nem ismeri be, hogy kocsmamúltja van, és hogy nem büszke rá, akkor lehet gáz.
2014. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lumpen dolgok. Ilyen nem múlik el csak úgy, az igényességet nem lehet tanulni. Talán a külföld tud rajta változtatni, nem tudom.
2014. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Drága Kérdező! Hogy tudtál vele összejönni? Előtte nem tudtál a múltjáról?
2014. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem. Nem ismertem a múltját. Amikor osszeismerkedtunk, kapcsolatnak indult, szoval nem az volt, hogy elotte ismertem volna, mint barat, vagy ismeros. Valszeg ez volt a szerencseje, mert ha tudtam volna, hogy milyen körökbe mozgott, nem valoszinu, hogy szobaalltam volna vele igy, hogy parkapcsolat legyen belole.
2014. júl. 1. 09:02
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Hogy verné tele a szád 5-6 fekete putris cigó! :D

Még a végén te is rákapsz a fekete- húsra :DD

2015. júl. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!