Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehetne jobb kedvem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne jobb kedvem? Nagyon hiányzik az exem amivel tudom hogy nem fogok kibékülni.

Figyelt kérdés
Utálok élni soha nem vagyok boldog.Vágom magam és öngyilkos akartam lenni annyira nem élvezem az élet.A barátaim unják a szomorúságomat.Minden napom ugyan úgy telik én meg ezt unom.
2014. ápr. 22. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha az embere megtudják hogy vágod magad akkor menekülni fognak tőled, nem szép dolog a vagdosás....
2014. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnyugtatt.
2014. ápr. 22. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
próbálj meg olyan éenni hogy nem érdekel semmi, na jó azért ne annyira mint én, mert én tényleg teszek mindenre :D
2014. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túlságosan beazonosultál ezzel az állapottal.A barátaid is valószínű beazonosítottak azzal, hogy mindig szomorú vagy.És amikor találkoztok, valószínű ehhez mérten beszélnek veled.Ezért az első dolog, hogy ez ne csapjon be téged ha esetleg jobb kedved lesz.Ne foglalkozz a múlttal!Ami elmúlt az, hogy is lehetne hatással a jelenedre?Amennyiben voltál valaha is boldog, akkor tudatosítsd azt, hogy az a boldogság függetlenül attól, hogy kivel élted meg, az benned van most is.Csak mostanára már nem találod, mert annyi gondolattal, érzéssel azonosultál be.Annyi mindenért hibáztattad magadat.Felejtsd el ezeket!Vedd észre a jelenben önmagadat!Csak az emberi agy tárol sok hulladékot a múlttal kapcsolatban önmagáról és mindenről.

De az agy így működik, ez csak egy dolog.Attól még lehetsz boldog a jelenben!Az ember teljes egészében sokkal több mint gondolná!

2014. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!