Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha beleszerettem a volt pasim legjobb barátjába?

Figyelt kérdés
A lényeg az,hogy ezzel a "volt pasimmal" nem is voltunk igazán együtt.csak pár hónapot jártunk és még csk le se feküdtünk de a leg lényegsebb a történetben inkább az,hogy nem is voltunk szerelmesek egymásba és ő szakitott velem pont ezért már fél éve.A legjobb barátjával csk most kezdtünk el találkozgatni és történt 1-2 dolog...A srác azt mondta ezt nem szabadott volna a "volt pasim" miatt,mert hogy nagyon össze fognak veszni miattam ha ez kitudódik. Viszont én úgy érzem szerelmes vagyok. Mit csináljak? Segítesetek!! :(
2009. dec. 23. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem ne érdekeljen titeket az exed de komolyan...te akk nem kellettél neki..ak hagy legyél már boldog mással még akk is ha az a barátja
2009. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt. De tényleg ugyanez. Jártam egy sráccal, de mondjuk ő szerelmes volt, én meg nem. Mikor úgy találkoztunk, hogy a legjobb barátja is ott volt, mindig azt kívántam, bárcsak inkább a barátja lenne a pasim. Szakítottam a sráccal, mert ennek tényleg nem volt sok értelme, majd elkezdtem találkozgatni a barátjával. Tök jól éreztem magam vele, kiderült, hogy ő már az első pillanattól kezdve belém van zúgva. A volt barátom megtudta, hogy találkozgatok a legjobb barátjával és teljesen kiborult. Vele végérvényesen összeveszett, engem mindenféle utolsó dögnek elmondott. A srác is kiborult, hogy így összevesztek, de miattam bevállalta. Azóta vele már nem vagyok együtt, mert kiderült, hogy egy agresszív barom, szóval már egy jó ideje nincs kedvem fiúkkal ismerkedni, meg szerintem még egy jó darabig így is marad. Na de..a srácok ezt elég komolyan veszik, szóval készülj fel arra, hogy összevesznek. Bár nem tudom, ha nem szeretett Téged annyira, nem biztos, hogy nagyon rosszul érinti a dolog, de azért ez a helyzet mindig elég húzós szokott lenni, még egyszer már nem vállalnám be. Gondold meg azért és ismerd meg előtte a srácot jobban..nem kell, hogy kiderüljön, ha nem annyira komoly, mert arra felkészülhetsz, hogy Te leszel a szemét dög, aki tönkretett egy barátságot..és ezt később talán az exed legjobb barátja is a szemedre veti.
2009. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagyd a p.icsába és ne halgass az első 2 válaszolóra.

Itt nem az a lényeg, hogy mit akarsz, hanem hogy nincs jogod hozzá, hogy tönkrek.úrj egy barátságot.

2009. dec. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kedves utolsó mekkora hülyeség amit tanácsolsz neki ...mért ne lehetne boldog ?annak a pasinak nem kellett..jajj...ne röhögtess már...
2009. dec. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!