Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy alakul ki a szeretet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakul ki a szeretet? (szerelem) Mennyi idő kell hozzá hogy biztosra tudjam mondani: szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit furcsak kérdés, de nyilván nem egyik napról a másikra alakul ki. Nektek mennyi időbe telt mire tudtátok h ez biztos szerelem? Mit éreztetek?
2009. dec. 23. 17:55
1 2
 11/12 anonim válasza:

Tudományosan a szerelem csak egy illùziò.

Az élőlények azért azok mert minden az ami szaporodásra képes. Minden élőlény a szaporodást a legmegfelelőbben akarja elvégezni. Az ember, kutya és egyéb állatoknál ez a szerelem. A szerelem az embert fizikailag felkészíti a szaporodásra. Ezert van az hogy amelyik gyerek 3-7 év kozott sokszor volt szerelmes az sokkal hamarabb érik. :) A szerelmet a szívünkbem érezzük, de minden az agyunkban van.

2013. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 azurthor válasza:
Egyszer egy kedves LÁNY barátommal elmentünk a moziba megnéztük az egyiptom isteneit. A végé mentűnk wcre és vártam hogy hogy. Lássam azt a szép mosolyát 5 perc nálam 5 órának tünt és amikor ki jöttnagyon boldog voltam hogy megint láthassam aszt a szép mosolyát persze csöndesen örültem.. Haza vittem és azt mondta hogy örült hogy láthat .... aztán én is haza mentem gondolkodtam és rájöttem hogy szeretem őt nagy nagyon. Mentem iskolába ő megint kedvesen nézett rám és mondta Sziaaa jó volt tegnap a film nem? Nem mertem rá válaszolni ezért inkább mentem a padomba és amikor nem nézett rám én őt bámultam .... Aztán elhivtam a Duna partra van egy kedvenc számitógépes játékunk a five nights at freddy`s ott van rgy karakter foxy azt meg vásároltam plüsbe mert tudtam hogy az a kedvenc karaktere találkoztunk a Dunán és a kezébbe nyomtam megkérdezztem. Leszel a barátnőm? És a válasz pozitiv lett és nagyon örültem utána meg csókoltam.Vége igaz történet
2016. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!