Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 90%-os elutasítási arány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 90%-os elutasítási arány milyennek tekinthető?

Figyelt kérdés

Ezt úgy kell érteni, hogy beszélgetünk, addig minden oké, mutatok képet, és utána vagy nem válaszol többet a lány, vagy ha rendesebb, közli, hogy nem vagyok az esete.

Mondanom sem kell, hogy a 'maradék' általában nekem nem tetszik.


2014. ápr. 25. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
küldj képet és majd eldöntöm. játékon kívül, mert am van pasim
2014. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi is a kérdés?
2014. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Nekem 100ból egy csaj szokott összejönni. Szűrjél rámenősebben. Csajok hamar el tudják dönteni, hogy kivel szexelnének.
2014. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem 100%-os az elutasítási arányom képküldés után.
2014. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nah igen akinek kellenétek azok nektek nem kellenek.Akik meg nektek jön be,azoknak meg ti nem..Talán nem csak a cicababa külsőt kéne nézni!Bocs de én az ilyeneket baromira nem tudom sajnálni.
2014. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Elég jó, ha ahhoz képest veszem, hogy egy animében 4465 elutasítást kapott egy nő, és 1 igent sem.

De a valóságot nézve ha ilyen az arány, az rengeteg próbálkozást jelent, vagyis kb mindenkinél próbálkozik az illető, akit csak valaha meglátott.

2014. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6: Melyik ez az anime? :D
2014. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

# 5/5


feltételezem, hogy csaj vagy, mert ők nem képesek felfogni rendszeresen, hogy egy lúzer, teljességgel jelentéktelenül átlagot alulról alig suroló fiunak még az átlagos csajok is elérhetetlenek.


Átlag csaj: nem ocsmány modon elhizott, nem rettenetesen ronda, az emberek nagyobb része nőként tud rá tekinteni.


mit nem lehet ezen felfogni, hogy egy lúzer pasinak még az átlagos csaj is elérhetetlen?

2014. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#8: átlagos srácnak tartom magam külsőre, mégis tetszettem már nagyon szép lányoknak is (nem csak általam szépnek tartott lányok voltak)
2014. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Akkor azzal van a baj, amit saját magad szerint átlagos pasinak tartasz.
2014. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!