Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogy kezeljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok..úgy 2 éve megismerkedtem egy fiúval..ő akkor volt 16 én 13..nem volt valamii felhőtlen a kapcsolatunk, sokat veszekedtünk..aztán 1 év után (többszörös szakitások után) végleg szakítottam vele..aztán megismerkedtem egy másik fiúval, akiivel most már egy éve együtt vagyunk, a sok támadás és a magas korkülönbség ellenére(ő 19 én 15) de a volt barátom, és a mostani, egyszerűen nem bírják elviselnii egymást.:$$ a volt barátom, kitalál mindenféle hülyeséget, hogy megcsal, meg kihasznál, meg ilyesmi..ami persze nem igaz..de ezt mind csak azért teszi, hogy engem 'megvédjen'..valamii nagyon bekattant nála, és úgy akarja rólam lekoptatni a mostani barátomat, hogy a hülye haverjaiit folyton rá küldi, hogy verjék meg..persze egyszer sem sikerül nekiik-.-és sajnos az a baj,hogy az öngyilkossággal is próbálkozott már többször is,mondván nem tud nélkülem élni..de köztünk már nem lesz soha semmi..hogy állíthatnám le ezt az egész rémálmot? mert azon kívül hogy a mostani barátommal egy éve együtt vagyunk, és szeretjük egymást nem sok nyugtunk volt sajnos.:((
2014. ápr. 25. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Huh...Hát elsősorban a mostani barátoddal kell összetartanotok!De nagyon!Ne adjátok meg az exednek azt az örömöt, hogy elgyengülve vagy bizonytalannak lásson titeket! Másik dolog.Nem tudom mióta megy ez a dolog...egyszerűen vagy figyelmen kívül hagyod(hadd tegyen magával,amit csak akar, úgyis csak feltűnési viszketegség) vagy szóltok a szülőknek, durvább esetben a rendőrségnek...megaztán...mostani pasid legyen olyan nagyfiú, gyűjtse össze a bandát s agyabulálják el a kis sz*rházit(boccs a kifejezésért, de a leírtak alapján az!) ;)
2014. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a mostani barátom megpróbál mindent..elé sokszor balhézik,mert azért muszáj megvédenie magát.és persze az ő haverjaii is 100%-ig mellette vannak..csak ebből adódan, van már 6 hónap felfüggesztettje is..rajta csattant sajnos az egyik rosszul elsült balhé..a rendőrök meg nem nekii hittek..-.- a szüleink meg megint más.ő az apukájával nincs jóba, az anyukája meg nemtud mit tenni..nekem az apukám meghalt, anyukám meg az elejétől fogva ellenzi a kapcsolatunket, és nemiis tud ezekről a dolgokról,tehát szülői segítség sajnos teljesen kizárt..:(((
2014. ápr. 25. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :( Akkor muszáj a legközelebbi barátokra támaszkodni! De akkor 100%-osan! Egy városban/faluban laktok? Mert az is probléma, ugyebár...
2014. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sajnos nem..én 3km-re lakok tőle, egy kis faluban..de abba a városba járok suliba ahol ő lakik, tehát minden nap tudunk találkoznii:)) csak ezek ugye így nemkönnyűen hogy a volt barátom meg a haverjai állandóan zaklatnak minket..-.- de szerencsére ezek ellenére nem viselte meg a kapcsolatunkat ez a sok minden:3
2014. ápr. 25. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a lényeg! :) Hagyjátok figyelmen kívül őket! Feltűnési viszketegség! S irigység. Ha tesztek rá, megunják s továbbállnak...remélhetőleg... :/
2014. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ebben bíztunk mi is.:oo egy éve,(vagyiis picit több mert már azelőtt elkezdődött hogy összejöttünk volna) várunk rá, hogy megunják,de az exem nem adja fel.:((
2014. ápr. 25. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Fel fogja. De amíg élvezi a figyelmeteket, addig tuti nem...úgyhogy tegyetek rá.
2014. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát nemtudom,teljesen tanácstalan vagyok: meg attól félek,hogy ezek a dolgok addig mennek,amíg valakiinek komolyabb baja nem lesz.:((
2014. ápr. 26. 15:22
 9/10 anonim ***** válasza:
:/ ...Csak annyi kell, hogy a mostani barátod ne hagyja magát! ;)
2014. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
elhagyni nem fogja magát,mert küzd és minden erejével azon van,hogy engem is,illetve magát is megvédje..de azért gondolom nem mindegy nekii sem..:(( én már csak annyit akarok hogy vége legyen ennek az egésznek, csak ogalmam nincs hogyan.:((
2014. ápr. 29. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!