Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi van? (SOS)

Figyelt kérdés
A barátom ezt írta: Nem bírom tovább szakítani akkarok veled! én: De miért? Ő: a barátnőd olyanokat ír elegem van belőle én: De én szeretlek Ő: én is  én: bár mit meg tennék csak maradjunk együtt Ő: én is  én: akkor most szakítasz velem vagy nem? ekkor már ki lépet....most akkor mit is akkar?
2014. ápr. 26. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Már kiírtad egyszer.

Szakítani akar, ha a barátnődnek hisz, akkor menjen, nem kár érte.

2014. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy tisztázd a dolgokat, amiket a barátnőd írt, nem akar szakítani.
2014. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
milyeneket ír a barátnőd?? hívd fel
2014. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:'( akkor enyi? :(
2014. ápr. 26. 21:59
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy én egy k***a vagyok meg hogy neki ő kell és nem én, és hogy én csak ki használom, pedig ez nem is igaz, mert én szeretem
2014. ápr. 26. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd marhaságait hiszi el, akkor kuka mindkettő. Azért a barátnőd is szép kis firma.
2014. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszi el neki, csak elege van eből az egészből mert mindig írogat neki baromságokat, de menthető még a kapcsim?
2014. ápr. 26. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a barátnődből van elege, akkor miért szakít veled?

Te nem érzed, hogy ez így nem stimm?

2014. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát nekem azt mondta hogy mióta velem van együtt csak azóta csinálja ezt a barátnőm, és azt mondta hogy szeret de akk miért akkar szakítani? én ezt már nem értem :'(
2014. ápr. 27. 09:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!