Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy már nem vagyok olyan fontos neki? (lent a többi)

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt mind a ketten 18 évesek vagyunk és évfolyamtársak. Amikor kettesben vagyunk minden rendben van szinte egymáshoz bújunk és beszélgetünk sokat. Amikor meg nem találkozunk szinte nem is beszélünk akkor felhív ha mondom neki hogy majd reggel hívjon. A múltkor amikor tegnap mentem hozzá akkor is mondtam hogy nem tudom mikor érek oda olyan 11 körül de ha bent vagyok a városba szólok és jöjjön ki elém a buszhoz amikor bent voltam hívtam de nem vette fel így elmentem hozzá a házhoz erre meg ő mondta hogy a másik szobában volt és nem hallotta. Csak azt nem értem hogy ha tudja hogy megyek akkor számít arra hogy hívni fogom és nála van a telefon. Mostanában már arra sem méltat hogy bekísér engem a városba. Elmondtam neki a panaszaimat erre ő annyit mondott hogy ne haragudjak változtat ezen de semmi még mindig. Csak én reagálom túl?
2014. ápr. 27. 13:53
 1/5 kismutyesz_ ***** válasza:
Nem ismerem a srácot, de elképzelhető, hogy nem vesz téged eléggé komolyan ami arra utal, hogy nem szeret igazán. Van egy olyan érzésem, hogy nem vele fogod leélni az életed. Ez a helyzet mg romolhat is.
2014. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó elismerem hogy benne lehet a pakliban az is hogy most volt beteg egy hónapig és szegény legyengült nagyon meg fogyott 10 kilót nem jöhetett suliba meg nagyon sehova se ezért nem is izéltem rajta hogy nem kísér ki. Kicsit olyan antiszociális lett a betegsége miatt mert nem találkozott a barátaival se meg semmi. Reménykedek benne hogy hétfőn jön suliba és minden visszatér a rendes kerékvágásba. Szerintetek lehet valami köze ennek a betegségéhez?
2014. ápr. 27. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsővel értek egyet! :)

Amikor még együtt voltunk , akkor bármit megtettem érte. Kimentem elé , tiszteltem , becsültem , odafigyeltem rá , még sem voltam jó :)

Ha volt valami gond , megígértem , hogy változtatok és el is kezdtem...


F/18

2014. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kismutyesz_ ***** válasza:
Hát ha azóta viselkedik így mióta beteg akkor ennek van köze hozzá szerintem. De meg kell beszélnetek. Lehet, hogy az a hősködős típus, és ezért nem vallja be, hogy a betegsége le gyengíti őt ebben is.
2014. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát én nagyon reménykedek a holnapban hogy minden helyrejön.. Ha nem elbeszélgetek vele hogy vagy úgy hogy mindkettőnknek jó legyen vagy sehogy se.
2014. ápr. 27. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!