Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hiszi el a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszi el a barátom? 13/L

Figyelt kérdés

2 hónapja és 5 napja vagyok együtt a barátommal!Nagyon imádjuk egymást/na jó,egyformán/!Amikor kerek 2 hónapja voltunk együtt,nála töltöttem az egész napomat..és elmondta,hogy szindrómája van,és gyógyszerérzékeny,s ő szerinte"Csak átlagos,se nem rossz,se nem jó"ezzel mit izél..nekem ő álmaim hercege,mondtam neki,hogy"Itt vagyok neked,ketten megoldunk mindent,ezért vagyok neked!"és ezt nem hiszi el...

Barátom 13 éves!



2014. ápr. 27. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert még csak 13 éves.
2014. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell ennyi idösen kapcsolat?


De most komolyan!

2014. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert gyerekek vagytok.
2014. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Áhh.... 13 évesek vagytok.

Semmit se tudtok még.... na mind egy, hiába írogatnánk nektek bármit is, nem foglalkoztok vele.

2014. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Játszatok, barátkozzatok, ismerkedjetek, de "kapcsolat" nem kell még nektek, mert gyerekek vagytok. Nem tudjátok még ésszel sem felfogni mit is jelent egy párkapcsolat és valójában hogy működik és mivel jár....élvezzétek a gyerekkort, ráértek még ilyen "komoly párkapcsolati gondokkal" később foglalkozni.....
2014. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13 eves GYEREK fejjel milyen lehet kapcsolatban lenni? Azt sem erted, hogy mi miert tortenik, es mi minek az okozoja stb stb. Hogy tudtok mindent megoldani amikor meg sajat magatokrol sem tudtok gondoskodni?
2014. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!