Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettő közül melyiket?

Figyelt kérdés

Van két lány én úgy érzem, hogy a kettő közül bármelyikkel eltudnék képzelni párkapcsolatot.

Írok pár ismertetőt.

A.lány.: kb 2ésfél éve ismerem, régebben nem nagyon beszéltem vele, semmi ilyesmi azonban az utóbbi pár hónapra nagyon jóban vagyunk beszélünk gyakran, találkozunk ilyesmi,szép is ő neki vannak határozottak elképzelései,tervei ilyesmi, tehát szorgalmas és házias is .

B.lány.: kb 1 hete ismerjük egymást, régebben már ismertem látásból, de mindig tetszett nagyon mert ő is nagyon szép, de csak azért nem beszéltem vele eddig mert mondtam magamnak: hogy nem lehet mert tudtam hogy ha közelebb kerülnék hozzá akkor kiábrándulnék A.ból ugyanis belé már első látásra "szerelmes voltam" aztán megtörtént, éppen a haverokkal voltam egy helyen és ő odajött a barátnőével akit egyébként ismerek, és már az elejétől kezdve nagyon közvetlen volt velem de neki nincs még olyan határozott elképzelése a jövőre.

Fogalmam sincs hogy mit kellene tennem. A. is szép és kedves,tervekkel teli jól néz ki de nála nem volt első látásra szerelem, B.nél viszont igen, azóta is többször beszéltem vele, volt hogy 3-4 órát egyhuzamban.

A.nál már mára tudom hogy szeret, de úgy érzem hogy B már most is ugyanis sokkal jobban keres engem már most mint annó A.

Szerintetek?


2014. ápr. 27. 19:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A!
2014. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

B-t megkúrod


A-val kezdesz egy komolyat


kulcsszó házias.

2014. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

miért gondolod? légyszi írj valami indokot.

én olvastam 1x egy ilyen idézetet „aki két személybe szerelmes egyszerre, válassza a másodikat. Mert ha az elsőt igazán szerette volna, akkor nem szeretett volna bele a másodikba.” szerintem elég logikusnak tűnik

2014. ápr. 27. 19:17
 4/21 anonim ***** válasza:
Egy hete ismered az nagyon kevés. Ha másfél hónap után is ugyan ez a helyzet válaszd B-t, egyébként meg A. :) Higgy nekem.
2014. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy pl ezt még nem tudom B-ről hogy ő házias-e azt tudom mert mondta hogy szeret és tud is főzni de így a többi dologban nem tudom még milyen lehet
2014. ápr. 27. 19:18
 6/21 anonim ***** válasza:
egyet értek a 2. válaszolóval. A-val komolyabb de a kapcsolat előtt húzd meg a B-t hogy aztán az A ne legyen féltékeny :)
2014. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
az előzőhöz még hogy háziasság terén nem tudom még milyen lehet pl a többi ilyen dologban
2014. ápr. 27. 19:19
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire győzködsz minket idézettel, meg minden szarral, hogy a B a jobb, akkor minek teszel fel kérdést?
2014. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
az eszem az A.t mondja de a B.hez pedig a szívem húz én úgy gondolom, attól félek ha összejövök B-vel és nem úgy alakulnak a dolgok akkor már A-val annyi a dolgoknak...
2014. ápr. 27. 19:22
 10/21 A kérdező kommentje:
azért hogy hátha megtudtok győzni A-ról mert ész szerint ő lenne az igazi, szép minden van olyan alakja hogy csak na,de B-hez viszont vonzódom, mert ő körülbelül a tekintetével meg tud fogni amikor találkoztunk akkor is miatta veszítettem pókerben mert egyszerűen lekötötte a figyelmem, pedig ritka nyerő szériám volt
2014. ápr. 27. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!