Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég hosszú és kacifántos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég hosszú és kacifántos a sztori. De a lényeg, hogy szakított velem a párom, és nem mond okot, kértem rá ezerszer, de nem válaszol. Nem értem, hogy miért? így nehéz lezárni.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 09:47
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
ja meg ugye nem egyenes és gyáva is ! és én nem így ismertem meg. ez bánt.
2014. ápr. 28. 10:35
 12/28 anonim ***** válasza:

Gondold át, hogy tényleg jobb lenne-e ha tudnád a valóságot?


Akkor magadban keresnél hibát, hogy mit rontottál el? Vagy miért szükséges?


Mi van,ha talált mást,csak gyáva féreg elmondani...?

2014. ápr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 PearlDiver ***** válasza:
Próbálj továbblépni, ne erőltesd. Ha majd akarja, később elmondja. Gondolj arra, hogy nem rajtad múlt, ha még kommunikálni sem hajlandó veled...
2014. ápr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
hagyom amúgy . meg nem érdekel már. meg nem is keresem. csak úgy éreztem ennyit megérdemelnék. de amúgy ő vesztett csak. :P mert annyi sok sz*rság ellenére ami történt, én végig kiálltam mellette, és szerettem. :)
2014. ápr. 28. 10:58
 15/28 anonim ***** válasza:
Önmaga sem tudja a pontos okokat, vagy nem tudja megfogalmazni. Nem tehetsz mást, mint elfogadod a döntését és túllépsz rajta.
2014. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

mindegy, akármi is volt, nem tudom mi lett vele hírtelen, de ha így döntött, nem tudok ellene semmit tenni, örökké én sem várhatok rá. csak tovább lépek :)

szóval köszönöm szépen mindenkinek a válászokat. :)

2014. ápr. 28. 11:04
 17/28 anonim ***** válasza:
Bocs én még annyit írnék, hogy ezekután tényleg szóba ne állj vele.Még ha keres,akkor se a jövőben!
2014. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, hogy nehezebb továbblépni, ill. idegesítő, ha nem tudod az okot. De lehet, hogy pont azért nem mondja meg, mert nem akar megbántani. Ez esetben még mindig jobb így, mintha kamuzna valamit. Vagy azért nem mondja meg, mert ennyire sem érdekled, mármint hogy vállaljon egy kellemetlen beszélgetést veled, hanem inkább elmenekül. Ez esetben gerinctelen. Amúgy meddig voltatok együtt és hány évesek vagytok?
2014. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Akkor kezet is foghatunk, ugyan ebben a szituban vagyok. Ma lennénk 1 évesek a lánnyal (nem kívánok senkinek sem ilyen s.z.a.r. napot), 1 hónapja dobott. "Már nem éreztem jól magam veled, meg fél éve nem is voltam boldog", holott az utolsó randinkon (március közepe) minden okés volt, sokat andalogtunk, romantikáztunk. És most nem tudom mi van... kész lelki beteg vagyok, és én is szeretném tudni: MIÉRT? Elhagyott az a lány, akivel le tudtam volna élni az egész életemet. Tudom most jönnek itt, hogy "jobb ha nem tudod, felejtsd el" nyilván idővel menni fog, de mikor az csapja rád az ajtót, akit teljes szívedből szeretsz, az az egyik legborzasztóbb érzés. Nálad volt valami előjel?
2014. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
mert másik miatt tette.
2014. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!