Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég hosszú és kacifántos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég hosszú és kacifántos a sztori. De a lényeg, hogy szakított velem a párom, és nem mond okot, kértem rá ezerszer, de nem válaszol. Nem értem, hogy miért? így nehéz lezárni.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 09:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Spricc2 az nem olyan biztos, én is már szakítottam meg kapcsolatot pusztán azért, mert már nem volt jó. És felüdülés volt egyedül utána!
2014. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
3 hónapja tartott, én 25 vagyok ő 40. de nincs családja. szóval semmi ilyesmi. és nem volt előjel.. még friss volt a kapcsolat mikor még szószerint megvagyunk egymásért őrülve .. de mindegy is. igazából szerintem csak megijedt. mert félt mindíg ebbe a kapcsolatba belemenni, mert h fiatal vagyok. de szerintem bizonyítottam eleget, és tűrtem is. de ha ő gyáva és nem mer akkor sajnálom.
2014. ápr. 28. 13:38
 23/28 anonim ***** válasza:
Melyikőtök a fiú és a lány? Bocs, csak nekem nem jött le eddig. Mert ha 40 éves pasi, akkor oka van neki, hogy még egyedül van, a nők meg annyi idősen már elvesztik a hitüket általában. Picit sok ez a korkülönbség _szerintem_
2014. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
ő a 40.
2014. ápr. 28. 14:05
 25/28 A kérdező kommentje:
és ő a férfi
2014. ápr. 28. 14:13
 26/28 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok. Így már más. Szimplán rád unt, csak egy könnyed kis kikapcsolódás voltál a számára, tényleg ne foglalkozz vele. 37/F
2014. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
nem fogok. :)
2014. ápr. 28. 14:22
 28/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mondott neki valaki vmi negatívat azzal kapcsolatban, hogy fiatal hozzá a barátnője és ettől elment az önbizalma. Lehet úgy gondolta, hogy előbb-utóbb dobod majd… De persze az is lehet, hogy egy másik nő miatt, aki talán mindig is ott volt, azért 3 hónap nagyon kevés idő...
2014. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!