Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kéne a legmegfelelőbben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne a legmegfelelőbben viselkedni hogy legyen esélyem folytatni?

Figyelt kérdés
fél éve jártam a barátnőmmel, rendben volt minden. aztán egyszercsak közli hogy nem szeret ugy ahogy kéne, reménykedett hogy ez majdcsak kialakul benne, de aztán mégsem. most ezt aztán nem tudom mire vélni, mindig szivesen volt velem, és éreztem is hogy szeret, jó volt a szex, csók, minden.. szóval ezt nemértem, más csávója biztos nincs. ha jó volt neki minden, akkor mért kellett szakítani?és msot meg ugy csinál mintha neki is rossz lenne hgy nem csókolózhatunk meg iylenek.. de viszont szeretném kihozni a legtöbbet a dologból,továbbra is "közel"maradni hozzá, vagy esetleg folytatni a dolgot de viszont hasonló helyzetben még nem volt részem, szóval ha valaki tudna valami tippet hogy hogy álljak hozzá? várjak hátha hiányozni kezdek neki és jelentkezik, vagy inkább javasoljam hogy talizzunk, stb
2009. dec. 24. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

én is hasonló helyzetben vagyok, a barátom 1-2 órája közölte velem MSN-en h nem hiszi hogy folytathatnánk. pedig eddig minden rendben volt, igaz még csak 3 hete vagyunk/voltunk együtt. azt mondta hogy nagyon tetszett neki hogy nem jöttem vele össze elsőre, meg hogy nem vagyok valami szociális. most együtt voltunk hétfőtől szerdáig, és most meg azzal állt elő MSN-en hogy lehettem volna szociálisabb is, és hogy így neki ez nem kóser. nem tudom mi történhetett,és hogy miket mondjak neki hogy meggondolja magát =/

17/L

2009. dec. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Ami nem megy nem kell eröltetni.


A barátnőd megmondta mi a helyzet. Szeret téged, persze, mint barát, és nagyon jó embernek tart, és ezért próbálkozott, hátha beléd szeret, de nem sikerült. Nem szerelmes beléd, nem vonzódik eléggé ahhoz, hogy fenntartsa ezt a kapcsolatot. hagyni kell, és örülni, hogy nem bepasizott a hátad mögött, hanem őszintén megmondta mi a helyzet.


Én is voltam így többször, próbáltam, mert rendes volt a pasi, és kedves és minden, csak éppen nem lettem szerelmes, sajnos. erről nem tehet senki.


31/N

2009. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!