Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni, bízhatok-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, bízhatok-e a barátomban? Bővebben folytatódik.

Figyelt kérdés

Szóval tény, hogy nagyon szeret engem és a szívét lelkét kiteszi értem/a kapcsolatunkért.

Viszont tipikusan abba a fajta pasikategóriába sorolom, akire aztmondják a nők, hogy "még a szeme sem áll jól" . A csajok biztos tudják mire gondolok. Az a kedves, udvarias közvetlen, jó humorú pasi, olyan huncutos, rosszfiús szemekkel és a legtöbb csajnak ez bejön.

Most 31 éves, és komolynak mondható normális kapcsolata még nem volt, szerelmes se volt igazán. Most velem tervezi az életét, gyereket akar, eljegyzést nyáron, szóval szép komoly tervei vannak velem, aztmondja soha senki így nem fogta meg, mint én. Együtt is élünk már pár hónapja, jó minden.

Valahogy mégsem tudom, hogy megbízhatok-e benne hűség terén. A kapcsolatunk eleje óta nagy a szerelem, főleg az ő részéről. Mégis előfordult olyan, hogy ott álltam mellette, és durván flörtölt a kiszolgálócsajjal egy gyorsétkezdébe. Ezen nagyon összevesztünk anno, bocsánatot kért, már nem is téma, de én nem felejtettem el.... Azóta ilyesmi nem fordult elő. Zavar, hogy minden nővel túl közvetlen, úgy riheg-röhög a nőkkel, akiket alig ismer, mintha nem is tudom kije lenne. A hétvégén voltunk egy családi eseményen és az egyik hapsinak a felesége szerintem tutira bejött neki, mert feltűnően sokat beszélgetett vele, az említett bájolgós stílusban, és mindig őt hívta elsőnek, hogy "nem megyünk ki cigizni?" miközben még 10 másik emberrel is mehetett volna, akit mondjuk nem aznap ismert meg. Ez engem nagyon zavart, hogy otthagyott az asztalnál és kiment a csajjal, és amikor közöltem, hogy ez elég rosszul esik, és szerintem bunkóság, azt mondta hülye vagyok... Most persze felmerülhet a kérdés és jogosan, hogy miért vagyok vele, ha nem bízok benne? a válaszom: azért mert szeretem. Nem vagyok biztos benne, hogy az évek alatt, ha lehetősége lenne, nem-e menne félre.... Azért gondolom ezt, mert túl barátságos a nőkhöz. Nem tudom jól látom-e vagy csak túl sokat gondolok bele ebbe a dologba. Nem azt mondom, hogy hozzá se szólhat más nőkhöz, de bizonyos határokat tartson már be... Vélemények?

25/L


2014. ápr. 28. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok a nőkkel, lányokkal, de egy bizonyos pontnál nem jutok tovább, rendszerint a nők védekezőtechnikája blokkol le.

Mondjuk volt velem is, hogy a párom előtt kekeckedtem egy fiatal lánnyal, ő is velem, na ez egy életre nyomor hagyott bennem, hogy hogy lehettem ekkora paraszt.

Azóta betartom az 5 méter távolságot a "bevállalósabb" lányok felé.

2014. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a pasid teljesen korrekt, szimplán egy helyes fickót fogtál ki, aki ezt nem szégyelli és nem érzi, hogy baj lenne azzal, hogy más lányokkal beszélget.

És valóban nincs is ezzel baj.


Gondold át, hogy el tudod-e ezt fogadni benne. Mindig fel fog tűnni csinos nőknek és neki mindig lesz kedve beszélgetni mindenkivel. Ettől függetlenül téged szeret és veled tervezi az életét (legalábbis a leírtak alapján így látom), ő egyszerűen ilyen.


Szerintem nem bűn, amit csinál; neked kell eldöntened, hogy te tudsz-e ezzel együtt élni.

2014. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
viselkedj te is úgy mint egy olcsó kur.va, majd megtanulja hogy normális ember nem viselkedik így. ez nem férfias, nem normális, ez féreg magatartás, az ilyen ne akarjon komoly kapcsolatot.
2014. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!