Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hozzámennétek így a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hozzámennétek így a párotokhoz?

Figyelt kérdés
Ha még megvannak neki az előző exéről/exeiről készült képek? Akár igazi képek, akár a gépén vannak. Nem arra gondolok, hogy minden nap nézi őket romantikusan elbambulva, csak simán nem törli/dobja ki őket. Házasságba csak maximálisan tiszta lappal érdemes belemenni, vagy belefér, hogy házasként is megtartja a régi szerelmeiről készült képeket?

2014. ápr. 28. 19:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
Tiszta lap? Miért, ha kitörli a képeket, akkor már az ex is törlődik? Ez nem így működik, és a tiszta lap sem ezen múlik. Ha szerinted igen, veled van a gond.
2014. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
43%
én nem mennék hozzá nekem valami gyanús... minek őrzi meg? kérdezd meg tőle, tisztázzátok, elvégre a házasság komoly dolog már..
2014. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
én megbeszélném vele ezt, nyilván zavar téged ez ha már így kérded, szerintem mond el neki is, nem lesz belőle semmi rosz csak mond el neki h téged zavar és nem érted h minek vannak, bár emléknek emlék hisz az ő múltjához kapcsolódnak, de sztem egy albumba toljátok be és fel a padlásra, majd jókat röhögtök rajta 40-50évesen :D
2014. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
ha már nem szeretem az exem akkor törlök róla mindent és nem tartogatok meg róla semmiféle képet, itt vmi nem oké
2014. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet.
2014. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
38%

HAGYD BÉKÉN A MÚLTJÁT!

Amíg ezt nem érted meg, addig még nem vagy érett egy normális kapcsolatra.

2014. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem is megvannak, és most magam ellen beszélek, de soha nem mennék hozzá így senkihez sem. Tegye el egy DVD-n valahova, aztán egyszer csak dobjátok ki közösen.

2014. ápr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%

Nem szereted az exed, törölsz róla mindent... Persze, ha neked csak dugópajti volt.


Nekem a barátom is volt egyben, rengeteg élményünk volt együtt, nem csak kettesben, hanem barátokkal, társaságokkal. Nem fogom törölni azért mert vége. Szeretem az exemet, mint embert. Tisztelem az exemet, mint embert. Másba vagyok szerelmes, a párom szerencsére hasonlóan gondolkozik mint én.


Azért mert valaki megtartotta, még nem jelenti, hogy gond van. Az is lehet, hogy egyszerűen nem foglalkozik vele.


1 éve szakítottunk, azóta nem foglalkoztam a képekkel, meg se néztem őket, csak vannak, mint az összes többi.

2014. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
48%

Ez #4nek szólt, illetve a kérdezőnek is természetesen.


#8

2014. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyessel értek egyet. A múltja nem törlődik, mert kidobja a képeket. Mindenki rendelkezik valamiféle múlttal, vagy elfogadod, vagy nem. Bár én biztos nem dobnám ki.
2014. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!