Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Májusfa vagy május kosár?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Májusfa vagy május kosár? Mennyi idő múlva szoktak kosarat adni?

Figyelt kérdés
Tudomásom szerint kosár már csak akkor ha már tényleg ő lesz az igazi.
2014. ápr. 28. 21:50
 1/5 ASOT ***** válasza:
100%

Hát én nem így nőttem fel. Akkoriban csak Májusfa volt, kimentek a közeli erdőbe, vagy csak az utcán kivágtak egy kisebb fát szalagokkal mindenféle üveggel feldíszítették aztán odakötötték a kerítéshez.


nem volt kosár...

2014. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én fát állítok azt tudom mert még fiatal a kapcsolat:)) csak h pontosan h is van ez mert mindneki a kosárral bombáz.. de nem értek egyet velük.
2014. ápr. 28. 22:07
 3/5 ASOT ***** válasza:
elég a fa, ugyanazt fogja jelenteni. ráadásul merészebb is :)
2014. ápr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sok bonyodalmat okozva a kapcsolatomban
2014. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!