Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mukodtek a randik es a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dddddddd kérdése:

Hogy mukodtek a randik es a kapcsolatok, sok-sok idovel ezelott?

Figyelt kérdés
Rendben, a szitu az hogy jartam egy pasassal kemeny 1 honapig, engem is megsertett, aztan eltunt egy hetre en meg leittam magam es lekiabaltam, nagyon bunko voltam. Azert mert megorultem ugy szerettem, bar korai volt igy ereztem. a lenyeg hogy elmondta hogy baja volt csak azt nem hogy mi, stb....most egy honapja le se ... engem. Erre talalkozok a 20-25 eves hapikkal, akik a hatszazadik exeken is tul vannak,tobb embert fektettek meg mint à 60 eves oregapjuk, beleveve a csirkeket es a szomszed kutyajat is. A kovetkezo kerdes merult fel bennem. Hogy volt ez kb 2 szaz evvel ezelott? Tudvan tudjuk nem volt mindenki elvalva hatszor, es sok kolok is volt. A fiatal szerelmes par orulten szerelmes lett, elbujtak a kazal moge is hogy nyomatekot adjanak szerelmuknek. Erre a csaj lecsekkolta napi otszor a mobiljat, es mivel Pista nem ir ot napja a szantasbol, beleugrik Csibi-batyja boroshordojaba, es megissza, amikor Pista telefonjat teleuvoltozi. Erre Pista dramaian lesajnalja amit mond, elmerul a keseru onsajnalatba, burkot von magakore, es banataban meghuzza a szomszed kenyereslanyt, mikozben az orult "ex"-en rohog. "Nem erdekel az a ribi, ugyis meglesz mas is a faluban". Mert erzem hogy ez nincs rendben, es igazsagtalan????!!!
2014. ápr. 28. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Az történt, hogy akkor ezt nem engedte meg a társadalom, ma pedig megengedi. És minél liberálisabb egy társadalom, annál inkább fény derül az emberi igazi viselkedésére.
2014. ápr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy történt, hogy voltak a "tisztességes" nők, akik nem szexeltek házasságig, vagy nagy bűnök közepette előtte kcsit, a vőlegennyel...

Voltak a nem tisztességes nők, a kurtizánok...

A férfiak hozzájuk jártak...

A fiatalok a szegenyebb retegben eldöntöttek hogy házasodnak, kb 17 évesen..házasodtak.. Ha valami nem ment, akkor ott volt. Aszomszét ferfi, feleség, plusz a kurtizánok is akár a férjnek.. Gazdagabb retegben az özvegyasszonyoknak sem számított a süzesség,mők is megérték a pénzüket..

Tehát csak válas nem volt..

De persze voltak működő házassságok is, ahogy ma is..

Régebben volt az udvarló, a jegyes, és a férj...

A párkapcsolat csak a jegyességet és a házasságot jelentette...

Ennyi

2014. ápr. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!