Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok válasza érdekelne jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok válasza érdekelne jobban?

Figyelt kérdés

van egy 4 éves kapcsolatom ami nem igazi már együtt lakunk .

elég sokat dolgozok amikor itthon vagyunk mind2 en akkor is általában csak veszekedés van.

És most ugy érzem hogy szerelmes lettem egy lányba aki 17 éves én meg 23 nem is ez a probléma hanem az hogy fogalmam sincs mit tegyek:S


2014. ápr. 29. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
21 éves lány vagyok, de szerintem erre mindenki hasonlóan reagálna... Ha rossz a kapcsolatod, szállj ki belőle, hisz a párod is megérdemli, hogy őszinte légy vele, ne légy vele úgy, hogy közben nem szereted eléggé. A 17 éves lány, 23 éves srác teljesen rendben van, ha a csaj ugyanolyan érett gondolkodású. Csak bátran, őszintén, még csak 23 éves vagy, úgy alakítod az életedet, ahogy akarod! :)
2014. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen ebben igazad van valószínű hétvégén megbeszéljük mi lesz tovább mert ez nem jó így
2014. ápr. 29. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:

A lánynak nem szükséges érett gondolkodásúnak lennie, mert a kérdező sem az...

Nem akarlak megbántani kérdező, de ezt Neked kell megoldanod, ne idegenektől várj segítséget, mert semmi közünk hozzá, és ugye nem hiszed azt, hogy mi jobban döntenénk ilyen helyzetben?

2014. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem gondolom hogy ezt másnak kell eldönteni e helyettem csak szimplán érdekel más véleménye is
2014. ápr. 29. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy a legfontosabb az őszinteség. Ha szereted és tiszteled a mostani párod akkor az a minimum hogy leülsz vele és elmondod hogy te mit érzel és megbeszélitek hogy hogyan tovább, együtt avagy külön. De mindenki megèrdemli hogy boldog legyen, ha úgy érzed hogy te már nem vagy az a jelenlegi kapcsolatodban akkor le kell zárni és tovább lépni ha ez már helyre nem hozható, márpedig az érzéseknek nem lehet parancsolni. Szenvedni egy kapcsolatban semmi értelme, akkor hagyni kell hogy mindenki megtalálja a maga boldogságát egy másik emberben.....
2014. ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
semmit nem írtál, ami miatt érdemes lenne fenntartani a négy éves kapcsolatod. szakítsd meg, ha már nem akarod. a 17 éves csajtól függetlenül.
2014. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!