Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez baj? Gáz? Ciki? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj? Gáz? Ciki? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
14 éves vok és még soha nem jártam vagy csókolóztam,pedig van olyan barátnőm is,aki már elvesztette a szüzességét(,bár megbánta).Igaz,hogy kicsit ducibb vok,mint kellene,de fogyózom,jól öltözködöm és kedves,figyelmes és segítőkész is vok.
2009. dec. 25. 01:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
15/F
2009. dec. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hátt nemtom sztem nemgáz eddig csak olyan 14 éves barátnőim voltak akiknek hagytam magam leugatni de ettől mátol vége ... elég sokszor kerülök szarba utcai verekedés stb... de ez mellékes szal a lényeg hogy olyannak add oda a szüzességed akit szeretsz és ő is téged és ne 1 hónap után .... pl én még soha nem csokoloztam de nemkülönösebben izgat :) 16/M
2009. dec. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
mi az a 16/M? Az M a mindenest, ergo hermafroditát jelent?:D
2009. dec. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Az,aki azt írta megismerne,azt hogy értette?????

XD XD XD

2009. dec. 25. 01:38
 15/17 anonim ***** válasza:
itt az msn-em ha gondolod vegyél fel :D aquaman@windowslive.com
2009. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

13.17 > külön gratulálok a felelőtlenségedhez, készülj fel rá, hogy kénytelen leszel új MSN címet csinálni, ugyanis perverz zaklatók tömkelege fog most felvenni, lehet, hogy velem az élen.


"ne csak nézz, láss is, van itt még más is"

tudni illik a jobb alsó sarokban van egy olyan, hogy email küldése, HA beállítod az adatmódosítás menüpontban. így úgy tudnak neked levelet küldeni, hogy a küldő még csak nem is tudja meg a címed. de gratulálok még egyszer, lehet felveszlek egy részeg magányos estémen.

2009. dec. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az a megismernélekes én voltam:D ha lenne privid ott küldtem volna, de sajna nincs, azért egy msn címet elfogadnék priviben :)

15/F

2009. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!