Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örök életre szóló kapcsolat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örök életre szóló kapcsolat. Én hiszek benne, és ti?

Figyelt kérdés

A barátommal majd 2 éve, hogy együtt vagyunk. Megfogadtam az első barátom szeretném, ha mellettem maradna örökre, mert nekem 1 fiú többet ér mint 100 kaland..én ezzel szembesítettem őt, hogy engem komolyan kell venni. Szerelmesek vagyunk, sokat vitázunk az tény, de el hülyéskedjük már. Kérdeztem tőle mi a véleménye erről az örök szóról, ő is hisz benne, mert a mamájának az ő tatája volt az első és maradt is. A szülei is ilyen idősek voltak mint mi mikor ők összejöttek azóta együtt is vannak, és az én szüleim is. Igen..más világ van. Tudom, hogy lesz olyan időszak mikor kicsit csajozni akar, vagy más nővel flörtölni, de a végén úgyis rájön, hogy jobb egy olyan felfogású lány, mint én aki komolyan gondolja és nem csalom meg, úgyis visszatér. Lehet túl nyálas ez valakinek, de nem igazából nem lehet kinézni belőlem, vad lánynak tűnök, szeretek hülyéskedni, nevetni. Nem az a remete vagyok, ha valaki annak képzel, bulizok is persze a barátommal, és sok közös programunk van. Ha valaki hisz ebben, akkor miért ne lehetne egy örök kapcsolat?:) Bízom benne hogy mindig így imádni fogjuk egymást, és majd pár év múlva összeköltözünk és idővel gyerekünk is lesz. :)

18/L


2014. ápr. 29. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én is hiszek benne.
2014. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

Látni akarom a szomorúságot és a reménytelenséget az arcodon, amikor otthagy egy másik nőért.


Akarom mondani... ez nagyon szép dolog! :)

2014. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Utolsó nem tudom ezt negatívnak értelmezzem vagy pozitívnak?:D
2014. ápr. 29. 21:50
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez emberfüggő...jó dolog, ha hiszel benne, és szurkolok, hogy összejöjjön, bár szerintem még fiatal vagy hozzá, hogy ezt biztosan kijelentsd. Én sosem voltam ilyen típus, inkább egyedül vagyok, mint áltassak valakit, de hát emberek vagyunk, különbözünk :)
2014. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jó lenne,de hosszú az élet.
2014. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyen párt, de viszont egyetértek a 4-essel, 2 év még nem sok idő ahhoz, hogy ennyire letedd ezt a kijelentést.
2014. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiszek benne, csak sajnos elég nehéz olyan lányt találni aki szintén így gondolja.
2014. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%
Kívánom hogy k.úrjon meg egy másik nőt amikor rajta kapod és majd akkor is ezt mondod h visszatér. Nyálgép vagy.
2014. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó biztos fiú vagy, és sokat csalódtál ribikben :) Sajnálom.
2014. ápr. 29. 21:58
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ők csalódtak bennem, mert végigkú rtam a várost kérdező :D
2014. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!